0

GOCLEVER ORION 785. Prawie 8-calowy tablet. Co jeszcze oferuje?

GOCLEVER ORION 7.85

GOCLEVER ORION 7.85

Firma Goclever wprowadza do sprzedaży nowy tablet internetowy. Jest to model Goclever ORION 785 z 7,85 calowym wyświetlaczem wykonanym w technologii IPS LCD. Za prawidłową pracę odpowiada czterordzeniowy procesor Cortex A7 1 GHz oraz system operacyjny Google Android w wersji v4.2, ale z możliwością aktualizacji. Wszystko za 499 zł.

Wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 1024×768 zapewnia szerokie kąty widzenia i dobre odwzorowanie kolorów. Czterordzeniowy procesor Cortex A7 o mocy 1GHz oraz ośmiordzeniowy układ graficzny PowerVR SGX544MP zapewnia płynną obsługę gier i innych wymagających aplikacji.

ORION 785 pracuje na systemie Android w wersji 4.2. Co istotne producent zapewni już wkrótce możliwość aktualizacji oprogramowania urządzenia do najnowszej wersji 4.4 (KitKat).

ORION 785 ma wbudowany 1GB pamięci operacyjnej DDR3 oraz 8GB pamięci dla danych, którą można powiększyć za pomocą karty micro SD/SDHC o pojemności do 32GB. Tablet wyposażono w baterię o pojemności 3800mAh; deklarowany czas pracy na baterii przy korzystaniu z WIFI wynosi 5 godzin. Aluminiowa obudowa dodaje urządzeniu elegancji i sprawia, że pomimo bardzo małej grubości (7.15 mm), jest sztywne i wytrzymałe.

Zobacz także: Tablet GOCLEVER za 99 zł w ofercie Neonet! Taniej się nie da?

Oprócz standardu Wi-Fi, który można spotkać w większości tabletów, w nowym ORIONie znajdziemy też moduł Bluetooth, co ułatwi komunikację z innymi urządzeniami.

Na zestaw gniazd połączeniowych tabletu składają się: port microHDMI, port microUSB, który wspiera funkcje OTG oraz 3.5-milimetrowe wejście słuchawkowe audio jack.

GOCLEVER ORION 7.85

GOCLEVER ORION 7.85

ORION 785 ma dwie kamery – przednią o rozdzielczości 0.3Mpix oraz tylną o dokładności 2.0Mpix. Wśród aplikacji dodanych przez producenta znajduje się m.in. oprogramowanie do odtwarzania multimediów, sklep z grami od GOCLEVER (w tym edukacyjnymi dla dzieci), pakiet biurowy, serwisy społecznościowe oraz e-księgarnia LEGIMI.

Najnowszy tablet GOCLEVER wspiera technologię Wireless Display, dzięki której można bezprzewodowo wyświetlać obraz z tabletu na telewizorach, monitorach i projektorach, a by skorzystać z tej funkcji wystarczy zaopatrzyć się w specjalny adapter HDMI – na przykład kompaktowy GOCLEVER AERODISPLAY.

Tablet GOCLEVER ORION 785 jest już dostępny w cenie 499 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz