0

Podsumowanie roku Colorovo. Nowy PowerBox Slim 5000

Spotkanie świąteczne Colorovo

Spotkanie świąteczne Colorovo

Dzisiaj na spotkaniu świątecznym, firma Colorovo zaprezentowała nowe akcesorium, które zdobywa coraz większą popularność. Są to przenośne akumulatory. Jedną z tych nowości jest Colorovo PowerBox Slim 5000, ale także dwa tablety – Vision 7.85 oraz Vision 2.1 o przekątnej 7 cali.

W restauracji Zgoda w Warszawie odbyło się dzisiaj kameralnie spotkanie, na którym firma pracownicy firmy ABC Data, właściciela marki Colorovo, podsumowali rok. Nie było żadnych informacji na temat informacji na temat wyników finansowych, czy sprzedażowych. Niestety osoby będące na spotkaniu nie mogły przekazać tej wiadomości, a szkoda, bo ciekawi mnie jak naprawdę radzi sobie w pełni polski producent.

Plany Colorovo

Jednak dowiedziałem się kilka ciekawych informacji na temat przyszłości marki Colorovo. Na pewno producent dalej będzie rozwijał się w segmencie tabletów internetowych oraz tzw. powerboxów. W przyszłym roku można się spodziewać nowych produktów – już w styczniu, ale co dokładnie? tego nie wiadomo…

Wiadomo natomiast, że w 2014 roku w Polsce pojawią się tablety internetowe Colorovo z procesorem Intel, systemem operacyjnym Windows. Ponadto będą wyposażone w moduł 3G, a jeśli go nie będzie, to na pewno będzie wbudowany GPS. Jedno z dwóch zawsze będzie, przynajmniej tak zapewniano na spotkaniu.

W 2014 roku Colorovo chce wypuścić także jeden topowy tablet z ekranem 10 cali, procesorem Intela, systemem operacyjnym Windows, modemem 3G i GPS.

Co nie oznacza, że tablety z Google Android odchodzą do lamusa. Nadal będą produkowane.

Jak powiedział Maciej Michalski Business Product Manager marki Colorovo, nadal zdecydowanie większym zainteresowaniem wśród klientów będą się cieszyć tablety z platformą Android.

PowerBox Slim 5000

PowerBox Slim 5000

PowerBox Slim 5000

PowerBox od Colorovo to nieco mniejsze, pod względem mAh, niż pierwszy PowerBox Colorovo, ale ten jest zgrabniejszy. co ciekawe wystarczy nim potrząsnąć, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora.

Wbudowany przewód zakończony jest wtyczką w standardzie micro USB, która pasuje do większości urządzeń elektronicznych dostępnych na rynku (micro USB to od 2010 r. oficjalny standard ładowania urządzeń przenośnych w Unii Europejskiej). W zestawie znajduje się też dodatkowy kabel oraz końcówki: standardowa USB, mini USB – do ładowania urządzeń kompatybilnych z tym standardem, oraz specjalna końcówka do ładowania tabletów, wyposażonych w procesory Rockchip. PowerBox Slim posiada również gniazdo USB, przez które możemy ładować dowolne urządzenie, wykorzystujące inne standardy (m.in. Apple, Samsung).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz