0

MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG. Tablet z Intel Atom oraz GPS

MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG

MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG

Firma Modecom wprowadza do sprzedaży nowy multimedialny tablet internetowy o dość ciekawej specyfikacji. Tablet MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG wyróżnia się procesorem Intel Atom, systemem Android oraz modułem GPS.

FreeTAB 9000 IPS ICG to już trzeci w portfolio produktowym polskiego producenta tablet, który jest owocem ścisłej współpracy firm MODECOM i Intel®. Podstawową cechą MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG jest zastosowany procesor Intel® Atom™ Z2580.

Urządzenie może pochwalić się wyraźnym i jasnym 8.9” ekranem z matrycą IPS, który oferuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1200 pikseli).

Warto także wspomnieć o użytej w najnowszym tablecie MODECOM, pamięci operacyjnej RAM. Producent postawił na 2GB najnowszej generacji kość typu LPDDR2, charakteryzującą się wysokim współczynnikiem energooszczędności. Tego typu układ w porównaniu z technologią DDR3, oferuje nawet o 70% mniejsze zużycie energii.

Dodatkowo prezentowany model tabletu wyposażony jest w takie komponenty jak, czytnik kart pamięci z obsługą układów do 32GB, 1 x port micro USB (OTG + HOST), moduły (Wi-Fi oraz Bluetooth®), dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 5Mpix + autofokus (tył) i 2Mpix (przód). Ponadto wbudowany układ GPS pozwoli m.in. na dodawanie współrzędnych geograficznych do wykonanych za pośrednictwem tabletu fotografii (tzw. geotagowanie zdjęć).

Wszystko za 799 zł brutto. Co sądzicie o tej kwocie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz