0

SteelSeries Stratus Wireless Gaming Controller. Kontroler dla iPada z iOS 7

SteelSeries Stratus Wireless Gaming Controller

SteelSeries Stratus Wireless Gaming Controller

Na trwających właśnie targach elektronicznych CES 2014 w Las Vegas zaprezentowano ciekawy kontroler do gier (SteelSeries Stratus Wireless Gaming Controller), który może współpracować z tabletem internetowym iPad z systemem iOS.

Stratus został wyposażony w znajomy każdemu graczowi konsolowy układ przycisków: czuły na nacisk pad kierunkowy (D-pad), 4 czułe na nacisk przyciski akcji, 4 czułe na nacisk przyciski na górnej krawędzi, 2 analogowe grzybki, przycisk do łączności Bluetooth oraz przycisk włączenia i wyłączenia. W pełni naładowana bateria (czas pełnego ładowania wynosi ok. 2 godzin) wystarczy na 10 godzin grania. Ładowanie odbywa się poprzez dołączony przewód USB.
 
Czerwony wskaźnik LED, umieszczony na środku kontrolera, pokazuje liczbę podłączonych kontrolerów lub graczy podczas rozgrywki multiplayer. Do jednego urządzenia może być podłączonych do 4 kontrolerów. W App Store pojawia się coraz więcej gier, które wspierają funkcję kontrolera w iOS 7, a najbliższe miesiące przyniosą ich jeszcze więcej.

Jedną z funkcji iOS 7 jest wsparcie kontrolerów. Sprawia to, że urządzenia Apple stały się nową platformą dla graczy. Po raz pierwszy na iOS twórcy, przy pracach nad grami, mogą wykorzystać tradycyjny konsolowy schemat sterowania.

SteelSeries Stratus Wireless Gaming Controller

SteelSeries Stratus Wireless Gaming Controller

Dostępność

SteelSeries Stratus Controller będzie wkrótce dostępny w zamówieniach przedpremierowych na SteelSeries.com oraz w Apple Online. Sugerowana cena urządzenia wynosi około 430 zł.

Podoba się Wam? Co sądzicie? Według mnie jest to całkiem ciekawie zaprojektowane urządzenie…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz