0

CES 2014: ASUS VivoTab Note 8. Tablet z Windows 8.1 i rysikiem

ASUS VivoTab Note 8

ASUS VivoTab Note 8

Podczas konferencji prasowej ASUS przedstawił VivoTab Note 8, tablet z systemem Windows 8.1 i profesjonalnym rysikiem Wacom. VivoTab Note 8 powstał z myślą o studentach i pracujących profesjonalistach – jest wyposażony w pakiet Microsoft Office Home and Student, zawierający aplikacje Microsoft Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

VivoTab Note 8 jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3740, który łączy multitasking z zarządzaniem energią. Nawet do 8 godzin pracy baterii oznacza, że na VivoTab Note 8 możemy pracować cały dzień bez konieczności ładowania. 2GB pamięci, do 64GB pamięci SSD i możliwość korzystania z kart microSD o pojemności do 64GB zapewniają wystarczającą ilość miejsca na aplikacje i potrzebne dokumenty. Dzięki rocznemu dostępowi do nieograniczonej przestrzeni magazynowej w serwisie ASUS WebStorage, możemy mieć przy sobie wszystkie dane.

Oparty na technologii firmy Wacom rysik gwarantuje dokładność i szybkość reakcji oraz zabezpieczenie przed przypadkowym dotykiem dłoni (funkcja Palm Rejection). W połączeniu z ponad 1000 stopni różnicowania nacisku wszystkie te cechy umożliwiają bardzo naturalne pisanie i rysowanie, sprawiając że VivoTab Note 8 z powodzeniem zastępuje szkicownik i notatnik.

Opracowana przez ekspertów z zespołu ASUS Golden Ear technologia audio SonicMaster pozwala uzyskać jakość dźwięku znacznie przekraczającą standardy w urządzeniach tej wielkości. Umieszczone z tyłu urządzenia głośniki stereo z dużymi komorami rezonansowymi zapewniają bogate brzmienie, a zaawansowane narzędzia do przetwarzania sygnału audio sprawiają, że muzyka, filmy i gry brzmią fantastycznie.

SPECYFIKACJA ASUS VivoTab Note 8:

– VivoTab Note 8,
– Windows 8.1,
– 8-calowy ekran HD (1280 x 800) IPS,
– Procesor Intel Atom Z3740,
– Zintegrowany profesjonalny rysik Wacom Digitizer,
– 2GB pamięci,
– Tyna kamera 5MP i przednia kamera HD,
– Do 64GB pamięci wewnętrznej, wejście na karty microSD do 64 GB, nieograniczona przestrzeń magazynowa w serwisie,
– ASUS WebStorage (na 1 rok),
– Bacteria 15.5Whr,
– 220.9 x 133.8 x 10.95mm,
– 380g.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz