0

Manta MID802. Producent wydaje nową wersję. Co nowego?

Manta MID802

Manta MID802

Polska firma Manta Multimedia wprowadza do sprzedaży drugą wersję tabletu internetowego Manta DUO POWER IPS MID802. Jedyną zmianą jest chyba nowsza wersja systemu operacyjnego Google Android v4.2.

Urządzenie wyposażone jest w dwurdzeniowy procesor Cortex-A9 RK 3066 Dual Core o częstotliwości taktowania 1.6 GHZ, akcelerator graficzny Mali-400 Quad Core oraz 1GB pamięci RAM. Dodatkowym wyposażeniem nowego MID802 jest ekran o przekątnej 8” i rozdzielczości 1024×768 pikseli, wykonany w technologii IPS.

Tablet ma 8GB wbudowanej pamięci flash, ale można skorzystać z karty microSD do 32 GB. Dodatkowo w odnowionej wersji w pudełku znajduje się również specjalne ochronne etui, które uchroni tablet przed zarysowaniami i uszkodzeniami, które zazwyczaj pojawiają się w trakcie użytkowania.

Zobacz także: Manta MID711 GPS. Tablet z funkcją wideo rejestratora drogi. Co jeszcze oferuje?

Wbudowana kamera wzbogaca tablet o funkcje rejestrowania zdjęć i materiałów wideo. Na wyposażeniu jest jeszcze port USB oraz moduł WiFi 802.11/b/g/n.

Manta DUO POWER IPS MID802

Manta DUO POWER IPS MID802

Na pokładzie odświeżonego MID802 znajduje się system Android w wersji 4.2, z dostępem do pełnej oferty sklepu Google Play. Co ważne, w nowej wersji tabletu, oprócz szeregu aplikacji dostępnych dla wszystkich nabywców urządzeń firmy Manta, znalazł się cały szereg nowych aplikacji, w tym strefa VOD z kuponem na 5 płatnych pozycji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz