0

Polaroid atakuje rynek tabletów dla dzieci – Polaroid Kids Tablet 3

Polaroid Kids Tablet 3

Polaroid Kids Tablet 3

Firma Polaroid zamierza po raz kolejny zaatakować ciekawy rynek tabletów internetowych dla dzieci. Jest to specyficzna grupa odbiorców i stosunkowo ciężka. Dziecko może się coś nie spodobać i o, nie przegadasz. A jak wypada Polaroid Kids Tablet 3?

Chociaż od listopada 2013 roku w sprzedaży jest dostępna druga generacja tabletu internetowego Polaroid Kids, to jednak firma nie próżnuje. Minęło raptem kilkanaście tygodni, a już na targach elektronicznych CES 2014 w Las Vegas producent pokazał nowy model.

Trzecia generacja Polaroid Kids Tablet 3 ma być jeszcze lepszym tabletem od poprzednika.

Jakieś zmiany?

W porównaniu do poprzedniej wersji, wielkich zmian w konstrukcji oraz funkcjonalności nie ma. Na obudowie zobaczymy dwa przyciski do regulacji głośności. Zmieniono również umiejscowienie głośnika oraz obiektywu kamery. Teraz są nieco w innych miejscach. Obudowa nadal ma być oblana gumom, aby dzieci łatwo go nie uszkodziły, ani sobie nie zrobiły krzywdy.

Jeśli chodzi specyfikację, to Polaroid Kids Tablet 3 będzie miał dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1024×600 piksela.

Wbudowana pamięć ma wynieść 8 GB, ale będzie można ją rozszerzyć za pośrednictwem kart microSD.

System operacyjny to Google Android v4.2 z oprogramowaniem do kontroli rodzicielskiej.

Ciekawi mnie tylko, czy faktycznie takie tablety cieszą się zainteresowaniem wśród rodziców… Ktoś może potwierdzić? Bo ja tak się zastanawiam i nie wiem, czy faktycznie takie sprzęty tata, czy mama kupują dla swoich pociech. Z rozmowy z znajomym wiem, że np. przychodzą klienci do sklepu elektronicznego i kupują Galaxy Taba za 3 letniego dziecka. Bo co on może robić na dziecięcym? Albo po części ma rację, ale jest to po prostu szpan. I bardziej w tą stronę bym poszedł, bo co takie 3-letnie dziecko może robić na tablecie… Tylko grać…

źródło

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz