0

Tablet Huawei 7D-501 z ekranem Full HD i modemem LTE? Plotki…

Huawei 7D-501

Huawei 7D-501

W sieci pojawiły się informacje na temat nowego tabletu internetowego firmy Huawei. Pod kodową nazwą Huawei 7D-501 ma się ukrywać 7-calowy multimedialny tablet z wyświetlaczem o rozdzielczości 1080p, a także co ciekawe – wbudowany modem LTE.

Firma Huawei coraz śmielej radzi sobie na rynku telekomunikacyjnym. DO tej pory zdominowała rynek modemów internetowych, a teraz powoli pojawia isę na rynku smartfonów oraz tabletów internetowych.

Do tej pory miałem okazję testować jeden tablet internetowy marki Huawei, a był to model Huawei MediaPad 7 Lite. Potem miałem okazję pobawić się urządzeniem MediaPad 10 FHD. A teraz w sieci pojawiła się plotka o kolejnym nowym sprzęcie.

Huawei 7D-501

Chińska firma planuje niedługo wprowadzić na rynek kolejne ciekawe urządzenie. Multimedialny tablet internetowy, znany pod kodowym oznaczeniem 7D-501, ma się charakteryzować 7-calowym ekranem o rozdzielczości full HD (1080p). Najważniejszą zaleta będzie wbudowany moduł 3G oraz 4G(LTE).

Wiadomość o Huawei 7D-501 pojawiła się na stronie z certyfikatami Bluetooth SIG, więc na pewno modułu Bluetooth nie zabraknie. Grubość tabletu to zaledwie 7,5 mm.

Według mnie sercem będzie 4-rdzeniowy układ z 2 GB RAM, a wszystko będzie pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android w najnowszej wersji. Nie może także zabraknąć portu microUSB, WiFi, a także aparatu fotograficznego.

Premiera tego produktu ma się odbyć pod koniec lutego na targach Mobile World Congress 2014 w Barcelonie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz