0

Adapter Prestigio PMD1. Prześlij obraz z tabletu na TV

Adapter Prestigio PMD1

Adapter Prestigio PMD1

Firma Prestigio wprowadza do sprzedaży ciekawy gadżecik. Adapter Prestigio PMD1 dzięki złączu HDMI pozwala podpiąć się do telewizora i pobierać sygnał multimediów (filmy, zdjęcia, muzyka) z pobliskich smartfonów, czy tabletów z Google Android.

Adapter Prestigio PMD1 jest bezprzewodowym konektorem, który po wpięciu do gniazda HDMI telewizora lub urządzenia typu MultiBoard, odbiera sygnał ze znajdujących się w zasięgu smartfonów, tabletów i innych androidowych gadżetów. Dzięki połączeniu Wi-Fi Direct możemy w wygodny sposób wyświetlać filmy w jakości HD, korzystać z kanałów muzycznych czy po prostu buszować w zasobach sieci.

Urządzenie jest kompatybilne z systemem Android 4.2 z obsługą Miracast oraz wyższymi wersjami. Proces instalacyjny przebiega intuicyjnie i opiera się na automatycznym parowaniu urządzeń.

Cena to 129 zł brutto.

Taki gadżet to naprawdę świetna zabawa. NAsz tablet możę służyć jako centrum filmowe, bo w szybki sposób można odtworzyć w bardzo dobrej jakości dowolny film na ekranie TV. Ciekawe tylko, jak adapter Prestigio wypada w praktyce…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz