4

GOCLEVER Insignia 785 PRO. Tablet z procesorem Intel Atom

GOCLEVER INSIGNIA 785 PRO

GOCLEVER INSIGNIA 785 PRO

W Polsce startuje sprzedaż tabletu internetowego GOCLEVER Insignia 785 PRO z procesorem Intel Atom. Urządzenie ma także Androida, GPS, aparat 5 Mpix oraz 1 GB pamięci RAM. Cena wynosi 649 zł.

Specyfikacja techniczna tabletu internetowego GOCLEVER Insignia 785 PRO została już ujawniona przez nas pod koniec poprzedniego roku. Wtedy praktycznie już było wszystko jasne, co możemy się spodziewać po tym urządzeniu.

Wszystkie materiały wyświetlane są na ekranie IPS o przekątnej 7,85 cala, a tablet ma także 1 GB pamięci RAM, GPS, układ graficzny PowerVR SGX544, aparat fotograficzny 5 megapiksela oraz system operacyjny Google Android 4.2.2.

Jednak najważniejszą sprawą w 785 PRO jest procesor Intel Atom. Układ radzi sobie z obsługą gier, grafiki czy materiałów wideo HD. Zastosowanie w nich technologii hiperwątkowej (Hyper-Threading) sprawia, że dwurdzeniowy procesor działa z mocą 4-rdzeni.

Tablet GOCLEVER Insignia 785 PRO jest już dostępny w sieci X-KOM w cenie 649 zł. Urządzenie polskiego producenta jest objęte 24-miesięczną gwarancją, w tym 12 miesięcy w systemie door-to-door.

Czy uważacie, że to optymalna cena? Mi się wydaje chyba jednak trochę dużo, chociaż ważne jak wygląda sprawa z wykonaniem i konstrukcją.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

 • Anonim

  Panie Redaktorze Michale, jeśli cena jest za duża, to warto wspomnieć że X-KOM posiada go w przedsprzedaży 50 zł taniej – a to już moim skromnym zdaniem oferta godna zainteresowania. Warto także dodać że zastosowany procesor to Z2580 z technologią HT.

 • Azawakh

  Miałem okazję zapoznać się z tym tabletem na żywo i muszę przyznać, że zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jednak nie udało mi się skorzystać z wtyczki Flash Player mimo fabrycznego jej zainstalowania. Czy jest jakiś sposób na jej uruchomienie?

  • FoXGhOsT3

   Dokładnie mam ten sam problem z flash playerem :/ kombinowałem na wszystkie sposoby i d….a

   • Azawakh

    Pierwszy raz spotykamy się z problemem braku wsparcia dla wtyczki Flash Player 11 w urządzeniu z Androidem 4.2.2. Być może rozwiązaniem jest zastosowane zmodyfikowanej wtyczki Flash Player 11 (trik znany z Androida 4.4.2) oraz przeglądarki Puffin lub Flashfox, które wspierają Flasha. Można zastosować też przeglądarki Puffin i Photon, które wtyczki nie potrzebują.