1

Colorovo CityTab Vision 7,85” 3G GPS. Tablet za 699 zł z modułem 3G i GPS

Colorovo CityTab Vision 7,85" 3G GPS

Colorovo CityTab Vision 7,85″ 3G GPS

Firma Colorovo zaprezentowała dzisiaj nowy, multimedialny tablet internetowy Colorovo CityTab Vision 7,85” 3G GPS. Urządzenie wyróżnia się dość mocną specyfikacją w przystępnej cenie – 699 zł. Co dokładnie oferuje?

Sercem Colorovo CityTab Vision 7,85” 3G GPS jest czterordzeniowy procesor MTK 8389, o częstotliwości taktowania 4x 1,2 GHz. Za wyświetlanie grafiki odpowiada ośmiordzeniowy układ graficzny PowerVR SGX544MP2. Ekran o przekątnej 7,85 cala wyposażony jest w matrycę IPS o rozdzielczości 1024×768 pikseli.

Całość podzespołów CityTab Vison 7,85” 3G GPS umieszczono w obudowie, wykonanej ze stopów metali lekkich.

Wbudowany modem 3G sprawi, że będziemy online w każdym miejscu, do którego dociera zasięg sieci komórkowych. Dodatkowo funkcje rozmów głosowych, SMS i MMS pozwalają wykorzystać tablet jako wydajny telefon komórkowy. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS, nowy CityTab jest w pełni funkcjonalnym urządzeniem nawigacyjnym, na którym pracować mogą dowolnie wybrane, dostępne w sklepie Google, programy do nawigacji satelitarnej. Moduł GPS umożliwia również korzystanie z wielu aplikacji i usług, oferujących dodatkowe korzyści (np. zniżki w sklepach, oferty specjalne).

Zobacz także: Colorovo CityTab Lite 7” 2.1. Kolejna odsłona 7-calowego tabletu

W Colorovo CityTab Vision 7,85” 3G GPS fabrycznie zainstalowano m.in. pakiet biurowy, kompatybilny z MS Office oraz aplikację księgarni internetowej eClicto.pl.

Colorovo CityTab Vision 7,85” 3G GPS jest szeroko dostępny w sieci dystrybucji ABC Data oraz między innymi w ofercie sklepów internetowych: Agito.pl, Morele.net, U3D, Reset, a także w sieciach MediaMarkt i Saturn. Cena za ten produkt wynosi 699 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz