0

Nowy PowerBox WiFi 5200 od Colorovo

Colorovo PowerBox WiFi 5200

Colorovo PowerBox WiFi 5200

Dzisiaj firma Colorovo wraz z tabletem Colorovo CityTab Vision 7,85” 3G GPS zaprezentowała nowy mobilny bank energii, tzw. powerbox. Urządzenie Colorovo PowerBox WiFi 5200 pozwala na naładowanie dowolnego sprzętu elektronicznego.

Nowy PowerBox to unikalne połączenie przenośnej ładowarki, pozwalającej uwolnić się od gniazdka elektrycznego, oraz routera umożliwiającego łatwe udostępnienie połączenia internetowego pomiędzy kilka urządzeń, za pomocą własnej sieci bezprzewodowej (WiFi).

Do portu USB w nowym PowerBoxie można również podłączyć np. pendrive lub dysk zewnętrzny. W ten sposób możemy wykorzystać funkcję sieci WiFi, by bezprzewodowo udostępniać muzykę, filmy czy zdjęcia na wielu urządzeniach jednocześnie. W łatwy sposób nasz pendrive czy dysk może stać się serwerem multimediów dla wszystkich domowych komputerów, tabletów czy telefonów, wyposażonych w moduł WiFi.

PowerBox WiFi 5200 to także przenośna ładowarka o pojemności 5200 mAh. Pozwala ona na ponad czterokrotne pełne naładowanie nowoczesnego telefonu i blisko dwukrotne pełne ładowanie tabletu. Wystarczy tylko podłączyć do gniazda USB w PowerBoxie kabel ładujący nasze urządzenie. Można do tego celu wykorzystać kabel dostarczony przez producenta telefonu czy tabletu lub specjalny przewód z wymiennymi końcówkami do ładowania najpopularniejszych urządzeń, który znajduje się w zestawie (micro USB, mini USB oraz dedykowana końcówka do ładowania tabletów z procesorami Rockchip).

Colorovo PowerBox WiFi 5200 dostępny jest w sieci dystrybucyjnej ABC Daty, w sieciach handlowych m.in. MediaMarkt, Saturn, oraz sklepach internetowych: morele.net, euro.com.pl, reset.com.pl, emarket.pl. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 149 złotych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz