0

Lark z nowymi tabletami: Ultimate oraz Evolution 8

Firma Lark wprowadza do sprzedaży dwa nowe tablety internetowe. Są to modele Ultimate oraz Evolution 8. 8-calowe tablety pojawią się w sprzedaży już 30 stycznia 2014 roku. Ale co znajdziemy w środku?

Lark Ultimate

Lark Ultimate

Lark Ultimate

Lark Ultimate to pod względem parametrów najlepszy tablet dostępny w ofercie marki Lark.
Procesor Quad Core 1.5 GHz, 2-rdzeniowy układ grafiki 3D PowerVR SGX544 MP2 oraz 1 GB RAM ma zapewnić sprawne przetwarzanie obrazu- oglądanie filmów w jakości HD, czy granie w gry. Wbudowana pamięć wynosi 8 GB.

Wyświetlacz charakteryzuje się przekątną ekranu 7,85 cala i rozdzielczości 1024×768 pikseli. Matryca to IPS. Interfejs dostarczy system operacyjny Google Android. Jest także moduł Wi-Fi 802.11 b/g/n. Z kolei akumulator ma 3800 mAh pojemności, co pozwala na 6 godzin pracy.

Lark Evolution

Lark Evolution

Lark Evolution

Pierwszy tablet linii Evolution to tablet dla średniozaawansowanych użytkowników. Na pokładzie znajdziemy 2-rdzeniowy procesor, ekran z matrycą IPS i 3D, a takżę wydajną baterię.

Tablety Ultimate i Evolution mają wbudowane moduły 3G oraz GPS. Oba urzązenia trafią do sprzedaży już 30 stycznia i będą dostępne w sklepach Neonet, Carrefour, Auchman, Real, Euro RTV AGD. Cenymodeli to 469 zł dla Evolution X2 8 i 549 zł dla Ultimate X4 8.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz