2

Tablet Colorovo z procesorem Intel oraz Windows 8.1 już w kwietniu

Colorovo CityTab Supreme 7,85” Boost GPSDzisiaj na konferencji prasowej zorganizowanej w Warszawie, firma ABC Data, a dokładniej przedstawiciele tej firmy, poinformowali, że już w kwietniu 2014 roku do sprzedaży wejdzie pierwszy tablet internetowy Colorovo z systemem operacyjnym Windows 8.1. Ponadto motorem napędowym będzie układ Intel.

ABC Data to właściciel marki Colorovo. Zajmuję się sprzedażą sprzętu oraz oprogramowania komputerowego i nie tylko. Od trzech lat rozwija swoją markę Colorovo, a od dobrego roku sprzedaje pod tą nazwą tablety internetowe. Dzisiaj na konferencji przedstawili kilka ciekawych danych, ale to temat na osobny tekst, który już dzisiaj na blogu się pojawi. Jak tylko z Warszawy wrócę, bo obecnie pisze to w Macu 🙂

Pierwszy tablet internetowy Colorovo z platformą Windows 8.1 oraz procesorem Intel ma mieć premierę w kwietniu 2014 roku. Praktycznie od razu trafi do sprzedaży. Cena w tej chwili nie jest znana, ale ma oscylować między widełkami 800, a 1200 zł. Wszystko zależne od wersji urządzenia jaką sobie wybierzemy. Colorovo planuje sprzedawać tablet z Intel oraz Windows 8.1 z wbudowanym modemem 3G, GPS, czy dołączoną klawiaturą. W tej chwili nie wiem jakie dokładnie będą wersję.

Wiadomo, że wszystkie te egzemplarze będą miały dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala.

Ja czekam z niecierpliwością, a Wy? Jesteście ciekawi?

źrodło: własne z konferencji

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz