0

Tablety Colorovo otrzymają aktualizację Androida do wersji 4.3

Colorovo CityTab Supreme 7,85” Boost GPSMam dobrą wiadomość dla posiadaczy tabletów internetowych marki Colorovo. Producent planuje wypuścić aktualizację oprogramowania Google Android do wersji 4.3. Niestety na najnowszą nie mamy co liczyć. Jednak pojawi się ona w nowych tabletach Colorovo.

Dzisiaj na konferencji prasowej firmy ABC Data, właściciela marki Colorovo, przedstawiciele producenta przekazali kilka ciekawych danych. Oprócz premiery tabletu Colorovo z windows 8.1 w kwietniu, czeka nas klientów jeszcze jedna miła niespodzianka.

Osoby, które już wcześniej kupiły tablet internetowy Colorovo i mają Androida 4.1 mogą odetchnąć z ulgą. Firma Colorovo planuje udostępnić aktualizację oprogramowania Google Android do wersji 4.3 dla swoich dotychczasowych tabletów. Ponoć wszystkie już dostępne urządzenia mają dostać nowy soft. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo. Żadnej konkretnej daty nie podano, a szkoda. Jednak musi to być już niedługo, a może już w kwietniu.

Colorovo potwierdziło, że teraz wszystkie nowe tablety internetowe będą działały pod kontrolą Google Android w wersji 4.4 Kitkat.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz