0

Colorovo CityTab Vision 7 2.1. Galeria zdjęć. Mały, zgrabny…

Colorovo CityTab Vision 7 2.1Tablet internetowy Colorovo CityTab Vision 7 2.1 to sprzęt, który w ostatnich dniach intensywnie testuje. Już wcześniej zaprezentowałem Wam zestaw gadżetów, a teraz możecie zobaczyć konstrukcję Colorovo CityTab Vision 7 2.1 na wielu zdjęciach.

Urządzenie Colorovo CityTab Vision 7 2.1 to mały i zgrabny tablet internetowy o przeciętnej specyfikacji. Na pewno nie jest to żaden multimedialny sprzęt. Jest to przeciętny tablet do podstawowych czynności. Idealnie nadaje się jako sprzęt dla początkujących. W ten sposób mogą się przekonać, czy tablet jest im potrzebny. Za prawidłowe funkcjonowanie urządzenia odpowiada 2-rdzeniowy procesor ATM7029 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz oraz 1 GB RAM. Wbudowana pamięć wynosi 8 GB, ale można skorzystać z karty microSD do 32 GB.

Colorovo CityTab Vision 7 2.1 świetnie leży w dłoni. Waga została dobrze rozłożona po całej konstrukcji urządzenia, dlatego nie ma problemu z utrzymaniem go w ręku. Obudowa została wykonana z aluminium, przez co tablet jest lekki oraz odporny na uszkodzenia. Pod tym względem Colorovo prezentuje się bardzo dobrze.

Wyświetlacz IPS o przekątnej 7 cali nie jest duży, a rozdzielczość wynosi 1280×800 pikseli. Jakość prezentowanych grafik jest optymalnej jakości. Po prostu – nie ma szału, nie ma tragedii. Natomiast interfejs zapewnia system operacyjny Google Android 4.2. W praktyce platforma spisuje się dość dobrze i nie sprawia większych problemów.

Colorovo CityTab Vision 7 2.1

Obraz 1 z 17

Tablet internetowy Colorovo CityTab Vision 7 2.1. fot. otabletach.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz