0

Manta wprowadza nowe etui do tabletów. Ceny do 59 zł

Manta etuiFirma Manta wprowadza do sprzedaży nowe etui dla multimedialnych tabletów internetowych o przekątnej ekranu 7 oraz 10 cali. Ceny nie przekroczą 59 zł.

Futerały są praktyczne, zapewniają bezpieczeństwo i w żaden sposób nie ograniczają funkcjonalności urządzenia. Ich konstrukcja z ekologicznej skóry, chroni skutecznie przed wszelkiego rodzaju zewnętrznymi uszkodzeniami na skutek użytkowania. Jednocześnie wewnętrzna, miękka podszewka dba o ekran urządzenia, zabezpieczając go przed zarysowaniami i otarciami.

Na dodatkową uwagę zasługuje sposób mocowania za pomocą specjalnych przyssawek (rozwiązanie opatentowane przez producenta), który sprawia, że w ułamku sekundy możemy pokrowiec założyć lub zdjąć. Etui pozwala także na ustawienie tabletu w pozycji pionowej, dzięki czemu urządzenie doskonale sprawdzi się, jako podręczny i niewielki monitor.

Produkty dostępne są w różnych kolorach, w rozmiarach 7 oraz 10 cali i są one kompatybilne z większością tabletów dostępnych na rynku. Sugerowana cena detaliczna: od 49 do 59 zł (w zależności od rodzaju i rozmiaru).

Manta etui

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz