0

Aplikacja Sport.pl Live na tablety z Windows 8

Sport.pl Live na Windows 8W Windows Phone Store pojawiła się aplikacja Sport.pl Live, którą można zainstalować na tabletach i urządzeniach z Windows 8. Aplikacja wykorzystuje dużo większy niż w smartfonie ekran i dodatkowe funkcjonalności oferowane przez urządzenia.

Aplikacja Sport.pl LIVE dostarcza użytkownikom relacje na żywo, wiadomości i materiały wideo. Treści te świetnie sprawdzają się na całym ekranie oraz na jego części – aplikacja bowiem umożliwia użytkownikowi śledzenie „jednym okiem” relacji z najciekawszego meczu i równoczesne wykonywanie drugiej czynności na tym samym urządzeniu. Aplikacja jest proaktywna – informuje użytkownika o najważniejszych, ale i wybranych przez niego wydarzeniach dotyczących ulubionych sportowców i zespołów.

Nowością w tabletowym Sport.pl Live jest także „social media feed”, czyli strumień wiadomości z wyselekcjonowanych kont w mediach społecznościowych. Na bieżąco można zatem śledzić mecz oraz wpisy komentujących go dziennikarzy i ekspertów polskich i zagranicznych.

Sport.pl Live na Windows 8

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz