0

Colorovo CityTab Supreme 10.1″. Tablet z Windows 8 i procesorem Intel

Colorovo CityTab Supreme 10.1"W ofercie Colorovo debiutuje nowy tablet internetowy, który po raz pierwszy oparty jest na systemie operacyjnym Windows 8.1. Urządzenie Colorovo CityTab Supreme 10.1″ będzie mieć zainstalowaną wersję Windows 8.1 Update, czyli po zmianach. Co ponadto oferuje?

Urządzenie Colorovo CityTab Supreme 10.1″ bazuje na podzespołach Intela. Wyposażone jest w system Windows 8.1, pakiet MS Office, a dodatkowo zintegrowane z klawiaturą. Dzięki tym cechom sprzęt adresowany jest do biznesu.

Za prawidłową pracę odpowiada czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3740D o częstotliwości taktowania od 1.33 GHz do 1.83 GHz. Układ wspomagany jest przez kartę graficzną Intel HD Graphics 7 generacji oraz 2 GB pamięci operacyjnej DDR3. Na dane oraz aplikacje zarezerowano 32 GB. Jednak,g dy to okaże isę za mało, to można skorzystać z karty SD.

Ekran tabletu stanowi matryca IPS o przekątnej 10.1” i rozdzielczości HD 1280×800 pikseli.interfejs zapewnia system operacyjny Windows 8.1. Oczywiście jest to platforma po najnowszych, kwietniowych zmianach. Klient będzie mógł także pracować z pakietem biurowym Microsoft Office.

Stworzyliśmy urządzenie, które ma cechy pozwalające na konkurowanie z komputerami przenośnymi. Jest niezwykle mobilne i tak samo szybko gotowe do pracy jak Ultrabook. Dzięki współpracy z Intelem oraz Microsoftem uzyskaliśmy tablet w pełni kompatybilny z systemami stosowanymi w większości firm.

powiedział Maciej Michalski, Business Product Manager marki Colorovo.

Colorovo CityTab Supreme 10.1"

Producent wyposażył tablet w dwie kamery: przednią z matrycą 2 Mpix oraz tylną 5 Mpix, kartę sieciową WIFI 802.11a b/g/n, Bluetooth 4.0 oraz obsługę modemów 3G USB. Nie zapomniano również o złączu HDMI, które jest bardzo ważnym elementem w tabletach biznesowych, gdyż umożliwia prowadzenie prezentacji z użyciem projektora.

Producent zastosował latrię o pojemności 8000 mAh, która wystarcza nawet na 8 godzin nieprzerwanej pracy z urządzeniem. Tablet możemy zakupić w dwóch wersjach: z klawiaturą (rekomendowana przez producenta cena detaliczna to 1199 zł) lub bez (1099 zł).

Co sądzicie o tym produkcie? Czy Colorovo z Windows 8 może się przyjąć wśród klientów biznesowych?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz