0

Colorovo zadba o klientów biznesowych. Nowe tablety i premiera smartfonów

Konferencja Colorovo10 kwietnia 2014 roku firma ABC Data, właściciel mark Colorovo, zaprezentowała nowy tablet internetowy Colorovo CityTab Supreme 10.1″, który jest przeznaczony dla klientów biznesowych. Ponadto przedstawiciele producenta zapowiedzieli kolejne modele… W tym tablety i smartfony.

Tablet internetowy Colorovo CityTab Supreme 10.1″, to druga propozycja firmy z układem Intela. Natomiast jest to pierwszy sprzęt z systemem operacyjnym Windows 8.1. W ten sposób producent chce dotrzeć do klientów biznesowych. I to dopiero początek.

Według informacji przekazanych na konferencji prasowej. Nowe modele tabletów z Windows 8.1 pojawią się w ciągu kilki miesięcy. W pierwszej kolejności, najprawdopodobniej, pojawi się tablet internetowy z Windows 8 i ekranem 8-calowym.

Jednak Colorovo nie skupi się tylko na tabletach z Windowsem. Oczywiście pojawią się nowe propozycje z Androidem. Będą one pracować pod kontrolą procesorów ARM lub Intel.

Nowe tablety będą także miały zainstalowany moduł 3G, ale pojawi się także wsparcie dla zewnętrznych modemów LTE.

Ponadto, na przełomie maja i czerwca w sprzedaży zadebiutują pierwszy smartfony marki Colorovo. Będą to trzy modele. Najdroższy będzie kosztować 599 zł. Urządzenia będą miały zainstalowany system Google Android. Z kolei obudowa będzie charakteryzować się różnymi kolorami paneli.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz