0

Overmax Steelcore 10 Gear. 10-calowy tablet z Androidem 4.2

Overmax Steelcore 10 GearPoznańska firma Overmax prezentuje kolejny tablet internetowy Overmax Steelcore 10 Gear. Jest to urządzenie, które wyróżnia się najpopularniejszym rozmiarem ekranu oraz przeciętną specyfikacją.

Overmax Steelcore 10 Gear to kolejny tablet z ekranem 10″, który nie powala danymi technicznymi, ale nie są one złe. To kolejny polski tablet, który będzie dostępny w przystępnej cenie. Co umieszczono w środku?

Overmax Steelcore 10 Gear wyróżnia się wyświetlaczem 10.1″ o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Technologia IPS 2 zapewnia szerokie kąty widzenia oraz odpowiedni kontrast kolorów. Interfejs zapewni system operacyjny Google Android w wersji 4.2. Aktualizacji do nowszej raczej nie będzie.

Prawidłowe funkcjonowanie tabletu Overmax Steelcore 10 Gear ma zapewnić 4-rdzeniowy procesor Cortex A7 o częstotliwości pracy zegara 1.6 GHz oraz 1 GB RAM. Natomiast wbudowana pamięć wynosi 16 GB, ale gdy to okażę się za mało, to można rozszerzyć ją o dodatkowe 32 GB za pośrednictwem karty microSD. Zdjęcia można wykonać za pomocą aparatu fotograficznego 5 Mpix, który został umieszczony z tyłu. Natomiast z przodu jest kamera 2 Mpix do wideo rozmów.

Zobacz także: Overmax Newbase 3. Budżetowy i kolorowy tablet

Ponadto w obudowie Steelcore 10 Gear umieszczono port HDMI, microUSB, jack 3.5 mm, WiFi 802.11 b/g/n oraz Bluetooth. Z kolei akumulator charakteryzuje się pojemnością wynoszącą 7000 mAh.

Overmax Steelcore 10 Gear

W zestawie z tabletem, użytkownik znajdzie: etui (mogące służyć jako podstawka), klawiaturę i mysz BT, kabel USB, kabel OTG i ładowarkę. Premiera nastąpi w połowie maja 2014 roku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz