0

Prestigio MultiPad Visconte 2. Biznesowy tablet z procesorem Intel i Windows 8.1

Prestigio MultiPad Visconte 2Polski rynek tabletów internetowych dla biznesu rozrasta się. Niedawno swoje plany przedstawiła marka Colorovo, a teraz Prestigio prezentuje nowy 10.1″ tablet, Prestigio MultiPad Visconte 2, z 2-rdzeniowym procesorem intel Celeron oraz systemem operacyjnym Windows 8.1. Wszystko za 1299 zł.

Prestigio MultiPad Visconte 2 to narzędzie biznesowe, zwłaszcza jeśli używa się go wraz z dedykowaną klawiaturą fizyczną Prestigio opartą o technologię Bluetooth. Zainstalowany system Windows 8.1 / Windows 8.1 Pro jest w tej chwili jedyną liczącą się platformą na urządzenia mobilne, która gwarantuje wykonanie różnorodnych działań obliczeniowych, edycyjnych czy tych z zakresu tworzenia prezentacji, szablonów i dokumentów tekstowych. Obsługa klienta poczty e-mail, zaawansowanego kalendarza oraz funkcje zapewniające bezpieczeństwo, takie jak Windows Defender i aktualizacje systemu – to przewaga tabletów pracujących pod kontrolą mobilnego systemu Microsoftu.

Zobacz także: Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1 3G. Tablet z modemem 3G i “dużą” baterią

Prawidłowe funkcjonowanie tabletu ma zapewnić 2-rdzeniowy procesor Intel® Celeron N2806 o częstotliwości pracy zegara 1.6 GHz oraz 2 GB RAM. Na dane przeznaczono 32 lub 64 GB, w zależności od wybranej wersji. Ponadto można skorzystać z karty SD do 64 GB. Wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie LCD IPS o przekątnej 10.1 cali i rozdzielczości 1280×800 pikseli. Zdjęcia można wykonać za pomocą aparatu fotograficznego o matrycy 5 Mpix. Z przodu jest kamera 1 Mpix do wideo rozmów.

Prestigio MultiPad Visconte 2

W obudowie Prestigio MultiPad Visconte 2 umieszczono modem zapewniający pobieranie na poziomie do 21Mb/s, Bluetooth 4.0, port mini HDMI oraz WiFi. Akumulator o pojemności 6400 mAh, jest o 2400 mAh większy niż pierwsza generacja.

Cena za tablet Prestigio MultiPad Visconte 2 wynosi 1299 zł. Czy w tej cenie to rozsądne rozwiązanie?

Cena wersji podstawowej 1299 zł

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz