2

Panasonic Toughpad FZ-G1. Nowa wersja w czerwcu

Panasonic Toughpad FZ-G1Firma Panasonic w czerwcu zaprezentuje nowy tablet internetowy o wzmocnionej konstrukcji, który kwalifikuje się do urządzeń klasy rugged. Model Panasonic Toughpad FZ-G1 będzie miał mocną specyfikację, ale równie, jak nie wyższą, cenę….

Tablet internetowy Panasonic Toughpad FZ-G1 pracuje pod kontrolą porcesora Intel® Core™ i5-4310U vPro™, a wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie 10.1 cali z rozdzielczością 1080p oraz kontrastem i jasnością o wartości 800cd/m2. Ekran śmiało można użytkować w rękawicach pracowniczych. Z kolei filtr redukujący odbicie światła oraz technologia IPSα Display umożliwiają wygodne korzystanie z Toughpada w ostrym słońcu.

Toughpad FZ-G1 może zostać wyposażony w technologię GPS. Moduł u-blox 8, w który zaopatrzono urządzenie, zapewnia kompatybilność ze wszystkimi największymi systemami nawigacji satelitarnej, w tym GPS i GLONASS. Urządzenie można wyposażyć w porty USB 2.0, Micro SDXC, port szeregowy, złącze LAN, GPS, czytnik kodów kreskowych lub czytnik Smart Card. Z kolei w standardzie znalazły się port USB 3.0, Bluetooth® 4.0, HDMI oraz bezprzewodowy LAN.

Konfigurowalne klawisze na obudowie urządzenia umożliwiają pracownikom i użytkownikom uruchomienie najważniejszych aplikacji i narzędzi za pomocą jednego przycisku. Opcjonalnie dostępne jest także podwójne zewnętrzne złącze antenowe.

Panasonic Toughpad FZ-G1

Urządzenie w standardzie jest wyposażone w system operacyjny Windows 8.1 Pro, z opcją jego zamiany na Windows 7 Professional. W przedniej części FZ-G1 zamontowana została wysokiej jakości kamera HD 720p. Z kolei z tyłu urządzenie będzie można wyposażyć w aparat 5 lub 8 Mpx o potrójnym fleszu.

Cena i dostępność

W Polsce znajdzie się w sprzedaży u Autoryzowanych Dystrybutorów Panasonic od czerwca 2014 roku. Ceny Toughpada FZ-G1 będą zaczynać się od 9800 zł netto.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz