0

ASUS Transformer Book T100 w Play

ASUS Transformer Book T100W ofercie sieci komórkowej Play dostępny jest nowy tablet hybrydowy, czyli inaczej 2w1. Jest to urządzenie ASUS Transformer Book T100, które wyróżnia się procesorem Intel Atom Bay Trail oraz systemem operacyjnym Windows 8.1 z pakietem Office 2013. Urządzenie dostępne jest dla klientów Play w dwóch wersjach abonamentu 4G LTE PRO.

Dostępny jest pakiet Microsoft Office Home & Student 2013 z pełnymi wersjami aplikacji. Ekran, z którego po odłączeniu od klawiatury można korzystać jak z tabletu z systemem Windows 8.1, ma zaledwie 10,5 mm grubości. 10-calowy Ekran ASUSa wyświetla obraz w rozdzielczości 1366 x 768 oraz obsługuje technologię IPS zapewniającą szerokie kąty widzenia (178 stopni) oraz doskonałą widoczność nawet przy ostrym, naturalnym świetle. Pojemnościowa matryca multidotykowa umożliwia precyzyjną obsługę tabletu, a opracowana przez firmę ASUS technologia Reading Mode automatycznie dostosowuje parametry obrazu, co sprawdza się przy czytaniu długich tekstów.

Transformer Book T100 został także wyposażony w funkcję ASUS Instant On, dzięki której urządzenie jest zawsze gotowe do pracy – błyskawicznie wznawia pracę z trybu czuwania i może pozostać w uśpieniu nawet do 14 dni. Użytkownicy mogą także cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem dzięki technologii ASUS SonicMaster. Sprawną komunikację zapewniają porty USB 3.0, antena Wi-Fi 802.11a/b/g/n dual-band i Bluetooth 4.0.

Konkurencją dla tego modelu jest niedawno zaprezentowany model Acer Switch 10, który miałem już okazję sprawdzić.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz