0

Lark SmartKid 7. Tablet dla dzieci

Lark SmartKid 7Firma Lark wprowadza do sprzedaży 7-calowy tablet internetowy Lark SmartKid 7, którzy przeznaczony jest dla dzieci. Oprogramowanie zawiera programy i aplikacje przydatne dzieciom. Patronat nad tabletem objęła stacja telewizyjna MiniMini+.

Lark SmartKid 7 to tablet dedykowany dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. Urządzenie wyposażone jest we wzmocnioną magnezową obudowę zapewniającą ochronę przed wstrząsami i nieoczekiwanymi upadkami. Na tablecie przygotowana jest specjalna mobilna aplikacja dla dzieci. Tablet wyposażony jest w program zapewniający kontrolę rodzicielską – nie tylko nad treściami dostępnymi dla dziecka, ale również limitującą czas spędzony z urządzeniem.

Lark z nowymi tabletami: Ultimate oraz Evolution 8

Lark SmartKid 7 wyposażony jest w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024×768 pikseli. System operacyjny to Android 4.2 Jeally Bean. Urządzenie pracuje pod kontrolą 2-rdzeniwego procesora o częstotliwości takowania 1,2 GHz, 1 GB RAM oraz 4 GB pamięci Flash, ale można skorzystać także z karty microSD. W obudowie znajduję się jeszcze czujnik ruchu (g-sensor), micro USB 2.0, oraz mini-jack. Aparat fotograficzny o matycy 2 Mpix pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Tablet Lark SmartKid 7 bazuje na baterii litowo-polimerowej 3700mAh. Czas pracy do 6 godzin.

Lark SmartKid 7

Lark SmartKid 7 zadebiutuje w sklepach EURO od 26 maja 2014 roku. Klient będzie mógł wybrać kolor różowy, niebieski lub żółty. Cena wynosi 399 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz