0

ART AP-60 oraz ART AH-19. Słuchawki do tabletów i smartfonów

ART AH-19BFirma ART wprowadza do sprzedaży na terenie Polski dwa zestawy słuchawkowe – ART AP-60 oraz ART AH-19, które nie są drogie, ale przy tym funkcjonalne.

ART AP-60 zostały przygotowane z myślą o użytkownikach, którzy chcą cieszyć dobrą jakością dźwięku w domowym zaciszu. Dzięki elastycznemu pałąkowi i wygodnym muszlom, słuchawki dobrze sprawdzają się nawet w czasie długiego słuchania muzyki. Model ART AP-60 został wyposażony w odczepiany kabel, który pozwala na łatwiejsze transportowanie i przechowywanie słuchawek. Umożliwia on również łatwą wymianę uszkodzonego przewodu, bez konieczności kupowania nowego sprzętu.

ART AP-60

ART AP-60

ART AH-19 to słuchawki, które zostały stworzone z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i dyskretną kolorystyką. Mikrofon umieszczony na kablu pozwala na korzystania ze Skype i innych komunikatorów internetowych za pomocą wszystkich urządzeń wyposażonych w wyjście mini jack.

Pasmo przenoszenia obu modeli mieści się w przedziale od 20 Hz do 20 kHz. Długość przewodu jest równa 120 cm. Impedancja wynosi 32 Ohm. Czułość mikrofonu w słuchawkach ART AH-19 to 116 dB.

AP-60 dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: pomarańczowej (ART AP-60A), niebieskiej (ART AP-60B) i fioletowej (ART AP-60C) w cenie 24,90 zł. Model AH-19 można zakupić w wersji czarnej (ART AH-19A) i czerwonej (ART AH-19B) za 19,90 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz