5

Tablety GOCLEVER Aries za dwa tygodnie otrzymają Androida 4.4

GOCLEVER ORION 102Mam dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy tabletów internetowych z serii GOCLEVER Aries. Otóż w przeciągu dwóch tygodni będą mogli zainstalować najnowszą wersję systemu Android, czyli Google Android 4.4 Kitkat.

Już wcześniej aktualizację do Androida 4.4 otrzymał model GOCLEVER Orion 785, a teraz na tym GOCLEVER nie zamierza poprzestawać. Udało mi się dowiedzieć w agencji PR obsługującej markę GOCLEVER, że już niedługo Android 4.4 trafi na kolejne tablety.

W przeciągu najbliższych dwóch tygodni posiadacze tabletów GOCLEVER Aries 70, Aries 785, Aries 101 oraz Aries 102 będą mogli pobrać i zainstalować platformę Google Android 4.4 Kitkat. W tej chwili nie jest znana żadna konkretna data.

W ciągu 2ch tygodni pojawią się aktualizacje do serii Aries.

napisał mi Sebastian Jóźwiak.

Teraz pozostaje pytanie, czy producent wprowadzi jakieś autorskie aplikację, rozwiązania. Pożyjemy, zobaczymy…

A ktoś z Was ma jakiś model tabletów GOCLEVER Aries?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

 • Użytkownik Aries7o

  Koniec czerwca a KitKeta nie ma ….

  • jeszcze jest kilka dni…

  • PeterS

   Pytałem w serwisie, w marcu 2015 r. po blisko roku od ogłoszenia i dowiedziałem się, że: Czy jest planowane wydanie uaktualnienia ? – tak, Kiedy? – nie wiadomo.(Co oznacza: zapomnijcie o KitKacie i kupcie inny sprzęt, tym bardziej, że już od dobrych kliku miesięcy jest na rynku Aries 101 v.2 na innych podzespołach, ale za to z Androidem 4.4). Czas pożegnać się z tą kłamliwą marką, która nie dba o własnych klientów.

 • Bartosz

  Też czekam

 • Reset

  Kitkata napewno nie bedzie, bo to nie jest w interesie producenta – chca sprzedawac nowe modele.
  Tylko ze ja, juz nigdy nie kupie GoClever wlasnie za to, ze nie mamy aktualizacji.