0

SeeU. Aplikacja do lokalizowania naszych znajomych dla Androida, iOS i Windows Phone

SeeU na AndroidNa rynku pojawiła się seeu, która sama znajduje Twoich znajomych i pokazuje gdzie przebywają w danej chwili. Oprócz dokładnej lokalizacji swoich przyjaciół, użytkownicy widzą na mapie wszystkie wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi. Aplikacja jest darmowa i przygotowana na najpopularniejsze mobilne systemy (Android, iOS i Windows Phone) oraz przeglądarki internetowe.

Aplikacja seeu łączy dwa światy: realny i wirtualny, ale przede wszystkim ułatwia i usprawnia spotykanie w realu licznych znajomych z wirtualnych społeczności. SeeU na tle innych aplikacji społecznościowych wyróżnia się funkcją geolokalizacji i mapy, która pokazuje gdzie w danej chwili znajdują się wszyscy nasi znajomi w realnym świecie. Mapa seeu oprócz lokalizacji znajomych przedstawia także położenie wszystkich wydarzeń, dzięki czemu bez względu na miejsce, w którym się znajdziemy zostaniemy poinformowani o lokalnych imprezach. Użytkownicy aplikacji seeu mogą również swobodnie określać zasięg obszaru swojej okolicy i otrzymywać powiadomienia o każdym znajomym, który pojawił się w jego obrębie. Użytkownicy do wyboru mają różne rodzaje specjalnie zaprojektowanych awatarów.

Aplikacja seeu jest całkowicie bezpłatna i korzystać z niej mogą zarówno posiadacze komputerów, tabletów, jak i smartfonów pracujących na najpopularniejszych systemach operacyjnych: Android, iOS oraz Windows Phone.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz