0

Wykaż się zdolnościami graficznymi i wygraj zestaw Galaxy Tab S i Note 3

Kolor niech zyjePolski oddział firmy Samsung startuje z ciekawym konkursem. Jest on jednak przeznaczony dla osób, które mają talent graficzny. Nagrody są jednak bardzo ciekawe, z tabletem Galaxy Tab S w roli głównej.

W ramach konkursu promującego najnowszy tablet Samsung GALAXY Tab S, zwycięska praca zostanie zrealizowana i pojawi się w przestrzeni publicznej w formie muralu. Dzieło będzie także promowane przez firmę w mediach i kanałach społecznościowych Samsung. Artystycznie wizja zostanie zaprezentowana w jednym z najbardziej ruchliwych miejsc w stolicy – na ścianie przy stacji Metra Politechnika w Warszawie.

Zwycięzca otrzyma tablet GALAXY Tab S 10.5 oraz smartfon GALAXY Note 3. Na nagrody rzeczowe mogą też liczyć osoby, które zajmą kolejne miejsca w ocenie Jury. Osoba z drugą pozycją otrzyma GALAXY Tab S 10.5 o wartości 2299PLN oraz smartfon GALAXY Note 3, a osoba z trzecim miejscem- GALAXY Tab S 8.4 o wartości 1999PLN oraz smartfon GALAXY Note 3.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Do 31 lipca br. uczestnicy mogą przesyłać swoje artystyczne interpretacje hasła Kolor niech żyje! na adres: mural@cursor.pl w formacie .jpeg (lub wektorowym: .ai, .eps, .psd) w rozdzielczości 300 dpi. Projekty mogą zostać zrealizowane zarówno przy użyciu graficznych programów komputerowych, jak i w formie odręcznego rysunku czy malunku. W tytule maila należy wpisać hasło Konkurs Mural. Przed wysłaniem projektu do organizatora, należy pobrać ze strony mural.samsung.pl obryswkomponowania projektu w zarys tabletu, który zostanie umieszczony na ścianie z muralem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz