0

Nadchodzi nowy tablet Lumia z klawiaturą?

tablet Lumia plotkiNokia Lumia 2520 to pierwszy i nie ostatni tablet internetowy fińskiego producenta. Microsoft planuje już drugą generację tabletu Lumia z klawiaturą. Ponoć urządzenie jest już testowane.

Tablet internetowy Nokia Lumia 2520 zadebiutował bodajże pod koniec 2013 roku i od tej pory nie ma żadnych informacji na temat kolejnej generacji sprzętu. Aż do dzisiaj….

Na stronie internetowej Zauba, która zawiera informacje o wszystkich paczkach wysyłanych i przysyłanych do Indii. W najnowsze paczce było ponoć 253 tabletów internetowych importowanych z Indii. Te sprzęty miałyby służyć do wewnętrznych testów producenta, ale także niektóre sample na pewno przeznaczone są dla zewnętrznych firm, np. dla operatorów komórkowych.

W tej chwili nie wiadomo kiedy nowy tablet internetowy Lumia miałby się pojawić na rynku. Być może stanie się to jeszcze w tym roku, a system operacyjny to na pewno Windows 8.1. Wątpię, aby Microsoft po raz kolejny zdecydował się na Windows RT.

Tablet Lumia z Androidem

Pierwszy tablet Lumia z systemem Google Android ma się pojawić dopiero w 2016 roku. Oczywiście są to też plotki, więc może w ogóle go nie będzie, albo będzie zupełnie w innym terminie. Seria urządzeń z Androidem am mieć ekran 7, 8 i 10 cali.

Co sądzicie o pomyśle tabletów Lumia z Androidem?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz