0

Super AMOLED w Galaxy Tab S. Świetna reklama! [wideo]

Super AMOLED reklamaDzisiaj w serwisie YouTube znalazłem bardzo ciekawą reklamę, materiał promocyjny przygotowany przez Samsunga. Przypadkowe osoby w taksówce wybierały najlepszą jakość wyświetlanego obrazu w tabletach. Na 20 osób, aż 17 wskazało Super AMOLED!

Już podczas premiery tabletów Samsung Galaxy Tab S w Polsce zauważyłem, że wyświetlacz, a dokładniej technologia Super AMOLED to zupełnie inna półka niż do tej pory. Jakość prezentowanych kolorów po prostu mnie zachwyciła. Przy odpalonych filmikach czułem się, jakbym oglądał właśnie film 3D lub tam po prostu był – wszystko było tak realistyczne. Dlatego nie dziwie się, że dział marketingu Samsunga zamierza ten fakt wykorzystać. W sumie już na premierze zapowiedzieli, że nie boją się żadnych porównań i to widać.

W specjalnym projekcie wzięli udział klienci taksówki. Kiedy wsiedli do niej mieli okazać wybrać najlepszą jakość obrazu w czterech tabletach internetowych. Trzy były wyposażone w ekran LCD, a jeden to Galaxy Tab S z Super AMOLED. Wcale, ale to wcale mnie nie dziwi, że ludzie aż 17 razy wskazali Super AMOLED. Po prostu inne rozwiązania deklasuje. Zgadacie się? Koniecznie najpierw zobaczcie cały filmik 🙂

Co ciekawe sporo osób nie wiedziało nawet co to technologia Super AMOLED, ale w sumie nie pytali fanów technologii, a przypadkowych ludzi.

A ktoś z Was miał już okazję zobaczyć Super AMOLED w Galaxy TAB S w akcji?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz