0

Prestigio MultiPad Thunder 7.0i z procesorem Atom za 299 zł!

Prestigio MultiPad Thunder 7.0iFirma Prestigio wprowadza do sprzedaży nowy tablet internetowy Prestigio MultiPad Thunder 7.0i, którego najważniejszą zaletą jest 2-rdzeniowy procesor Intel Atom Z2520. W sklepach za tablet Prestigio MultiPad Thunder 7.0i trzeba zapłacić 299 zł.

MultiPad Thunder 7.0i ma 7-calowy wyświetlacz TFT LCD , który obsługuje rozdzielczość 1024×600 pikseli. Prawidłowe działąnie tabletu ma zapewnić 2-rdzeniowy procesor Intel Atom oparty na technologii Clover Trail+ o częstotliwości taktowania zegara 1.2 GHz, układ graficzny PowerVR SGX 544MP2 oraz 1 GB RAM. Na dane oraz aplikacje pozostawiono 8 GB, ale można skorzystać z slotu microSD do 32 GB. Frontowa kamerka VGA umożliwia prowadzenie wideo rozmów za pośrednictwem komunikatorów, a aparat główny z matrycą 2MPx pozwala wykonywać zdjęcia. Interfejs zapewnia system operacyjny Google Android 4.4 Kitkat. Miło, że jest to najnowsza wersja platformy – brawo! W obudowie jest także akumulator o pojemności 3000 mAh.

Zobacz także: Prestigio uruchamia infolinię dla klientów

Prestigio MultiPad Thunder 7.0i pojawi się na półkach m.in. sklepów sieci MSHP, Neonet oraz w Komputroniku w cenie 299 zł. Korzystna oferta, prawda?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz