0

Mobility Reseller Days 2014. Ciekawe wydarzenie technologiczne w Polsce

Mobility Reseller Days 2014Mobility Reseller Days to wydarzenie skierowane w szczególności do firm z Europy Centralnej oraz Wschodniej. Podczas MRD będziemy gościć: producentów, dystrybutorów, importerów, developerów aplikacji i systemów mobilnych, sieci zakupowo-sprzedażowe, przedstawicieli firm związanych z sektorem IT i Telekom.

Ideą, która przyświeca Mobility Reseller Days jest zacieśnienie relacji partnerskich i handlowych polskich przedstawicieli branży z zagranicznymi oraz przedstawienie odpowiedniej kultury prowadzenia biznesu.

Wydarzenia skupia w sobie równieć cele edukacyjne – zarówno dla uczestników, jak i gości targow – które dotyczą rozszerzenia wiedzy o rozwoju lokalnych kanałów sprzedaży, programach partnerskich, szkoleniach, ale także rozwijająca może być obserwacja, dialog i zapoznanie się z osobami, które pracują już w tych sektorach od pewnego czasu. Niezwykle ważne jest to, by kraj taki jak Polska, stanowili silną konkurencję dla zagranicznych producentów sprzętu elektronicznego, jednocześnie potrafiąc z nimi współpracować. Do osiągnięcia tego celu niezbędna jest promocja branży IT i mobilnych technologii, wyciągnięcie pomocnej ręki do osób zainteresowanych wejściem na rynek oraz poznaniem konkurencji.

Ideą Mobility Reseller Days jest skupienie uwagi resellerów i przedstawicieli kanałów sprzedaży na bezpośrednich relacjach handlowych z dostawcami, producentami, dystrybutorami i importerami elektroniki. Oprócz tradycyjnych stoisk oferujemy naszym partnerom możliwość zorganizowania indywidualnych kameralnych spotkań, które będą sprzyjać budowaniu biznesowych relacji. Ponadto każda firma będzie miała możliwość przeprowadzenia prezentacji własnych produktów lub usług potencjalnym klientom oraz mediom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz