0

Samsung Galaxy Note 4 będzie mieć czujnik UV i skaner tęczówki oka?!

Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Multimedialny phablet internetowy Samsung Galaxy Note 4 naprawdę może się wyróżniać pośród innych urządzeń, jeśli faktycznie pojawi się na rynku z funkcjami, które pojawią się w przeciekach. Najnowszy to czujnik światła UV oraz skaner tęczówki oka.

W ostatnich dniach jest sporo plotek dotyczących phabletu Samsung Galaxy Note 4. Jeśli te wszystkie doniesienia będą prawdziwe, to Galaxy Note 4 będzie naprawdę wyróżniał się na tle innych phabletów. Co mam dokładnie na myśli?

Już wcześniej pojawiła się plotka, że Samsung Galaxy Note 4 będzie miał wbudowany skaner tęczówki oka. Ma to być kolejne zabezpieczenie przed dostaniem się naszych danych w niepowołane ręce. Najnowsza plotka jednak donosi, że Samsung Galaxy Note 4 ma mieć skaner UV. Na czym ma polegać jego praca? Otóż na analizowaniu promieni słonecznych, czy są dla nas obecnie szkodliwe, czy nie. W ten sposób phablet przedstawi wskazówki, aby się do nich zastosować i uchronić swoje zdrowie. Mam tutaj na myśli polecenie, np. założenia okularów, czy zasłonięcia głowy. Brzmi naprawdę intrygująco i ciekawie, ale może to się przydać w praktyce. Co sądzicie?

Trzeba przyznać, że ostatnio Samsung idzie w kierunku funkcji zdrowotnych. Mam tutaj na myśli aplikację dedykowane zdrowiu, czy specjalne czujniki: pulsometr…

źródło: sammobile.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz