0

HTC pracuje nad dwoma nowymi tabletami. Nie tylko Nexus 9

HTC Flyer

HTC Flyer

Do tej pory wiedzieliśmy, że firma HTC zajmie się produkcją najnowszego urządzenia o nazwie Nexus 9. Ale to nie koniec planów wydawniczych producenta. Jeszcze w tym roku na rynku mają zadebiutować dwa tablety o kodowym oznaczeniu HTC T7 oraz HTC T12.

Do tej pory firma HTC miała dość skromny debiut na rynku tabletów internetowych i chyba chciałaby o nim jak najprędzej zapomnieć. Niedługo ma się pojawić tablet internetowy o nazwie Valantis, który ma być po prostu nowym Nexusem, a dokładniej ma to być model Nexus 9. Jednak to ma być dopiero początek.

Jak poinformował @evleaks na Twitterze, firma HTC planuje w tym roku zadebiutować jeszcze z dwoma innymi tabletami internetowymi. W tej chwili są one owiane kompletną tajemnicą – nic nie wiemy poza nazwą. Kodowe oznaczenia to HTC T7 oraz HTC T12. Wnioskuje, że jest to rozmiar ekranu. W przypadku 7 cali nie mam żadnych wątpliwości, to bardzo dobry wybór, ale czy 12-calowy tablet to dobry pomysł? Nie jestem przekonany i wydaje mi się, że HTC źle postępuje, a Wy co sądzicie? Zgadzacie się ze mną?

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną,t o niestety nie ma żadnych przecieków. To dopiero pierwsza taka plotka, więc teraz musimy poczekać na kolejne przecieki. Według mnie teraz pojawia się już znacznie szybciej….

Ogólnie, jakie macie opinie o marce HTC? Ja właśnie nie jestem przekonany, czy stać ich na dobre tablety…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz