0

Samsung Galaxy Tab S ma problem z przegwarzeniem obudowy. Jest reakcja Samsunga

Premiera Samsung Galaxy Tab SChociaż na premierze multimedialnego tabletu internetowego Samsung Galaxy Tab S w Polsce przedstawiciele producenta zapewniali, że jest to świetny tablet i nie boją się porównań, to jednak nie ustrzegli się błędu w konstrukcji. Chodzi o tylną klapkę obudowy, która się przegrzewa.

Tablet internetowy Samsung Galaxy Tab S bez wątpienia ma fenomenalny wyświetlacz i smukłą konstrukcję, to jednak użytkownicy narzekają na przegwarzenie się obudowy. Dokładnie chodzi o jej tylną klapkę, która w wyniki nagrzewania ulega deformacji i jest po prostu krzywa. Przedstawiciele firmy Samsung dość szybko zareagowali, aż jestem nieco w szoku, i przyznali, że takowy błąd jest, ale nie chodzi o przegrzewanie tabletu.

Samsung podkreśla, że to nie przegrzewanie jest winne deformacji obudowy, ponieważ temperatura urządzenia jest na optymalnym poziomie. Za całą sytuacje odpowiada tworzywo sztuczne, z którego została wyprodukowana obudowa oraz cienka konstrukcja samej klapki. Samsung zapewnia, ze ten problem dotyczy tylko niektórych egzemplarzy Galaxy Tab S i wszystkich użytkowników, którzy dostrzegli jakiś problem zaprasza do najbliższych punktów serwisowych. Wszyscy klienci otrzymają tam pomoc, ale nie w postaci nowego egzemplarza tabletu, a zostanie im wymieniona tylna klapka obudowy

Z pewnością klienci woleliby otrzymać nowy egzemplarz tabletu, bo wtedy czuliby się pewniej, ale cóż… Lepszy rydz niż nic, prawda? Ja i tak pochwalę Samsunga za ich szybką reakcję i za brak ucieczki od odpowiedzialności… Ale o PR Galaxy Tab S trzeba dbać, bo to tablet, który ma dać pozycję lidera na rynku tabletów. Czy to się uda Samsungowi?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz