0

NavRoad NEXO Mobi. Phablet za 444 zł

NavRoad NEXO MobiFirma NavRoad wprowadza do sprzedaży nowy 6-calowy phablet internetowym z ekranem IPS i w korzystnej cenie, która wynosi 444 zł. Co w tej cenie otrzymamy? Zobaczcie specyfikację phabletu NavRoad NEXO Mobi.

NavRoad NEXO Mobi
to urządzenie, które nie ma zbyt mocnej specyfikacji, ale w tej cenie prezentuje isę ona całkiem dobrze. Prawidłowe działanie phabletu ma zapewnić 2-rdzeniowy procesor MediaTek o częstotliwości taktowania zegara 1,3 GHz oraz 1 GB RAM. Z kolei wbudowana pamięć wynosi 8 GB, ale można skorzystać z slotu microSD.

Zobacz także: NEXO Smart Duo. 7-calowy tablet za 429 zł

Wszystkie informacje wyświetlane są na ekranie IPS o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 960×540 pikseli. Interfejs zapewnia system operacyjny Google Android w wersji 4.2.2. Zdjęcia mona wykonać aparatem 5 Mpix z autofokusem. Z przodu jest kamera 0.3 Mpix do wideo rozmów. Na wyposażeniu jest także Dual-SIM, WiFi, Bluetooth 4.0, GPS, 3G oraz jack 3,5 mm. Akumulator litowo-polimerowy ma 2600 mAh pojemności. Sugerowana cena wynosi 444 zł, co jest kwotą bardzo korzystną. Według mnie jest to bardzo rozsądna propozycja i śmiało może rywalizować z produktami konkurencji. Zgadzacie sie? Ciekawi mnie tylko, jak sprawdzi się w praktyce.

NavRoad NEXO Mobi

NavRoad NEXO Mobi. Specyfikacja techniczna

NavRoad NEXO Mobi. Specyfikacja

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz