0

Samsung: Galaxy Tab Q w Chinach, pudełeczko summer mobile box za 599 zł

Samsung Galaxy Tab Q

Samsung Galaxy Tab Q, fot. sammobile.com

Dzisiaj w jednym newsie mam dla Was dwie wiadomości dotyczące koreańskiego producenta. Samsung planuje w Chinach zaprezentować 7-calowy phablet (tak phablet) Samsung Galaxy Tab Q. Ponadto w ofercie polskiego sklepu internetowego jest dostępne pudełeczko summer mobile box, które zawiera tablet i smartfona Samsunga za 599 zł.

Firma Samsung planuje w Chinach, w ofercie dwóch operatorów China Mobile oraz China Unicom, zaprezentował 7-calowy phablet. Producent nie nazywa go tablet, a właśnie phablet. Samsung Galaxy Tab Q będzie wyróżniać się ekranem o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 720p. Interfejs zapewni system operacyjny Google Android, ale nie wiadomo w jakiej wersji. Pewnie będzie to Kitkat lub Android L.

Prawidłowe działanie phabletu Samsung Galaxy Tab Q ma zapewnić 4-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania zegara 1.2 GHz. Ile będzie pamięci RAM? Nie podano, również wbudowanej nie ujawniono. Jeśli chodzi o rejestrowanie ważnych chwil, to będzie można skorzystać z aparatu fotograficznego o matrycy 8 Mpix. Z przodu jest kamera 2 Mpix do wideo rozmów oraz selfie. W obudowie o wymiarach 191,8 x 99,7 x 8,9 mm znajdzie się USB 2.0, Bluetooth 4.0, GPS (z GLONASS) oraz Wi-Fi 802.11 a/b/g/n. Bateria ma 3420 mAh pojemności.

I co sądzicie o Galaxy Tab Q? Według mnie w Polsce jest to urządzenie o zbyt słabych możliwościach…

summer mobile box

summer mobile box

W ofercie X-kom.pl jest dostępny ciekawy, wakacyjny zestaw dwóch urządzeń. Za tablet Samsung Galaxy Tab 3 T110 Lite oraz smartfon Samsung Galaxy Trend Lite (S7390) trzeba zapłacić 599 zł. Jest to ciekawa oferta, ponieważ za każde urządzenie, w Allegro, trzeba zapłacić za około 400 zł. W ten sposób możemy zaoszczędzić powyżej 100 zł. Jednak ciekawy mnie, czy faktycznie będzie zainteresowanie tym produktem…

źródło: sammobile.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz