0

Trzy nowe Colorovo CityTab Supreme z Intel Atom oraz Windows 8.1 oficjalnie!

Colorovo CityTab Supreme 8"

Colorovo CityTab Supreme 8″

Zgodnie z wczorajszymi naszymi doniesieniami, firma Colorovo wprowadza do sprzedaży trzy nowe tablety internetowe Colorovo CityTab Supreme 8″ oraz ulepszoną wersję Colorovo CityTab Supreme 10.1″. Cena za te urządzenia nie przekroczy 600 zł.

Tablety CityTab będą jeszcze bardziej przyjazne i przystępne dla użytkowników. W najbliższym czasie zwiększy się liczba modeli wyposażonych w system Windows. Każdy będzie mógł sobie pozwolić na mobilny sprzęt z dobrze znanym systemem operacyjnym, który można wykorzystać zarówno jako centrum rozrywki jak i w celach biznesowych.

Wygoda użytkowania sprzętu elektronicznego, jego przystępność cenowa oraz dobra jakość, to podstawy polityki marki Colorovo – producenta tabletów multimedialnych CityTab. Właśnie z myślą o wygodzie użytkowania najnowsze urządzenia zostały opracowane wspólnie z firmami Intel oraz Microsoft. W ten sposób możemy spodziewać się na rynku trzech nowości tabletowych opartych na procesorach Intel Atom, które będą zarządzane poprzez system Windows 8.1.

Colorovo CityTab Supreme 8"

– Ciepłe przyjęcie przez rynek naszego pierwszego tabletu biznesowego CityTab Supreme 10.1, bezpośrednio przyczyniło się do rozwoju nowych produktów opartych o system Windows. Dla wielu osób istnieje bariera przejścia z komputera PC na urządzenie typu tablet. Tą barierą są różnice w systemach operacyjnych. Już niedługo zlikwidujemy tę przeszkodę dostarczając 3 nowe modele tabletów, które również cenowo będą dostępne dla szerokiej grupy konsumentów –

mówi Paweł Małecki, Business Unit Director Colorovo w firmie ABC Data właściciela marki Colorovo.

Jeszcze w lipcu ukaże się udoskonalona wersja tabletu CityTab Supreme 10,1”, która będzie miała zwiększoną do 64 GB pamięć flash. Tablet działa w oparciu o najbardziej wydajny Intel Atom procesor Z3740D z systemem Windows 8.1. Dodatkowo w standardzie dostępny jest pełny pakiet MS Office 365 z 1 TB przestrzeni na dysku Microsoft One Drive.

Colorovo CityTab Supreme 8" 3G

Colorovo CityTab Supreme 8″ 3G

Colorovo zaskoczy niebawem trzema 8-calowymi urządzeniami. Każde z nich będzie wyposażone w procesor Intela, a ich obsługa będzie się odbywała poprzez dobrze znany system Windows 8.1. Wśród zapowiadanych modeli nie zabraknie urządzeń wyposażonych w modem 3G, złącze HDMI, a pamięć flash standardowo będzie wynosić 16 GB, którą powiększymy do 138 GB stosując kartę SD. Tak samo jak w tablecie biznesowym użytkownik będzie miał do dyspozycji 1 TB przestrzeni w chmurze Microsoft One Drive z pakietem biurowym MS Office 365. W dodatku żaden z modeli nie będzie kosztował więcej niż 600 zł brutto na półce w sklepie.

Colorovo CityTab Supreme 8" 3G

Colorovo CityTab Supreme 8″ 3G

– Tablet nareszcie stanie się pełnowartościowym uzupełnieniem komputera dostępnym dla każdego. Zadaniem urządzeń mobilnych jest wsparcie naszej pracy wtedy, kiedy użytkowanie komputera stacjonarnego lub laptopa jest niewygodne. Do tej pory przeniesienie pracy na tablet wiązało się ze zmianą systemu operacyjnego, rezygnacją ze znanego użytkownikowi oprogramowania lub wysokimi kosztami związanymi z nabyciem odpowiedniego urządzenia z Windows. Planujemy szybko zmienić tę sytuację –

dodaje Paweł Małecki.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz