0

7-calowy tablet ASUS K007 pojawił się w FCC

ASUS MeMO Pad 8

ASUS MeMO Pad 8

W bazie danych Amerykańskiej Komisji Łączności pojawił się nowy sprzęt firmy ASUS. Jest to 7-calowy tablet, który obecnie ukrywa się pod oznaczeniem K007. Jest sporo informacji na temat danych technicznych.

Tajemniczy tablet ASUS K007, który uzyskał certyfikat FCC, będzie pracował pod kontrolą 4-rdzeniowego procesora Intel Atom Z3560 z częstotliwością taktowania zegara do 1.8 GHz. Jest to 64-bitowy układ Intel Moorefield. Użytkownik będzie mógł skorzystać z 7-calowego ekranu LCD IPS o rozdzielczości 1200×1920 pikseli. Interfejs ma zapewnić system operacyjny Google Android, ale obecnie nie wiadomo w jakiej wersji.

Zdjęcia będzie można wykonać za pomocą aparatu fotograficznego 5 Mpix. Obiektyw znajduję się z tyłu obudowy. W konstrukcji umieszczono również moduły Bluetooth, WiFi oraz GPS. Wbudowana pamięć będzie wynosić 16 lub 32 GB. Akumulator ma się charakteryzować pojemnością 15Ah. Dla porównania Nexus 7 z 2013 roku miał 3,95Ah.

Zobacz także: ASUS PadFone 2 otrzymuje Google Android 4.4 Kitkat

Jak myślicie, firma ASUS ma szansę na obudowanie swojej pozycji w Polsce, po tym jak Lenovo, Samsung i Prestigio zdominowało rynek?

źródło: phonearena.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz