0

Samsung Galaxy Note 4 zadebiutuje 3 września podczas IFA 2014?

Samsung Galaxy Tab S 8.4 i 10.5Dzisiaj w sieci pojawiło się sporo informacji dotyczących premiery multimedialnego phabletu Samsung Galaxy Note 4. Najprawdopodobniej stanie się to podczas targów IFA 2014 w Berlinie. Ale to nie koniec – jest także trochę danych na temat specyfikacji technicznej.

Firma Samsung rozsyła już stosowane zaproszenia na konferencję prasową, która zostanie zorganizowana 3. września 2014 roku podczas targów elektronicznych IFA 2014 w Berlinie. W następnych dniach urządzenia będą wystawione dla szerszej publiczności, aby każdy mógł osobiście przetestować phablet.

W sieci pojawiła się domniemana specyfikacja techniczna tego sprzętu. Wyświetlacz, o nieznanym rozmiarze, zostanie wykonany w technologii Super AMOLED. Jest to rozwiązanie, którym zachwyciłem się w Galaxy Tab S. Ekran będzie obsługiwał rozdzielczość 2560×1440 pikseli. Stosunek pikseli na cal wynosi 534. Z kolei za prawidłowe funkcjonowanie systemu operacyjnego Google Android 4.4.3 ma odpowiadać układ Snapdragon 805 oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM – sporo prawda?.

Dla fanów fotografii będzie aparat fotograficzny 16 Mpix z sensorem od Sony. Kamera będzie pozwalać na nagrywanie filmów w rozdzielczości 2160p z 30 fps. W przypadku 1080p będzie to 60 gps. Z przodu będzie kamera 3.68 Mpix do wideo rozmów.

Jak na razie zapowiada się ciekawie, ale ja jestem ciekaw jakie ciekawe funkcjonalności pojawią się w Androidzie dla Galaxy Note. Praktycznie za każdym razem Samsung zaskakiwał funkcjonalnością.

źródło: phonearena.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz