0

Nowy tablet Lenovo IdeaTab S8-50 na horyzoncie. Pojawi się w kilku wariantach

Lenovo IdeaTab A2109A

Lenovo IdeaTab A2109A

Firma Lenovo na światowym rynku oraz polskim ma się naprawdę coraz lepiej. Poprawiają wyniki finansowe i sprzedażowe. Obecnie Lenovo w Polsce ma 2. miejsce, a niedługo może zaatakować Samsunga nowymi modelami tabletów internetowych Lenovo IdeaTab S8-50.

Najnowszy, tajemniczy tablet internetowy Lenovo IdeaTab S8-50 ma być dostępny pod trzema różnymi wariantami – Lenovo TAB S8-50F, Lenovo TAB S8-50L oraz Lenovo TAB S8-50LC. Obecnie za wiele na temat ich możliwości nie wiemy, ale ich sprzedaż powinna rozpocząć się już niedługo, ponieważ producent zbiera już odpowiednie certyfikaty.

W tej chwili mam na myśli dokument Bluetooth, ale dzięki tej informacji wiemy, że tablety Lenovo IdeaTab S8-50 będą wyposażone w moduł Bluetooth, ale na pewno nie zabraknie również WiFi. Oczywiście wszystkie informacje będą wyświetlane na ekranie o przekątnej 8 cali. Rozdzielczość obecnie jest owiana tajemnicą. Z kolei interfejs ma zapewnić system operacyjny Gogle Android w wersji 4.4 Kitkat.

Obecnie nie wiadomo czym jeszcze będą się wyróżniać. Moim zdaniem ich specyfikacja techniczna nie będzie słaba. Prawidłowe funkcjonowanie zapewni niemal na pewno 4-rdzeniowy układ oraz 2 GB RAM. Co sądzicie? Mogę mieć rację? Premiera tabletów ma się odbyć na tegorocznych targach elektronicznych IFA 2014, które odbędą się w Berlinie.

źródło: news.softpedia.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz