0

Zestaw z Colorovo CityTab Lite 7″ 2.2 [wideo]

Colorovo CityTab Lite 7” 2.2Od kilku dni mam okazję testować tani i funkcjonalny tablet internetowy Colorovo CityTab Lite 7″ 2.2. Niedługo możecie się spodziewać kolejnych materiałów, ale na razie mam dla Was filmik pokazujący cały zestaw gadżetów.

W małym zgrabnym opakowaniu umieszczono standardowy zestaw gadżetów, który może się przydać podczas codziennego użytkowania. Nie ma żadnych dodatkowych elementów w postaci etui, czego zawsze szukam. Obecność takiego gadżetu, nawet nie najlepszego, to zawsze coś miłego i początkowo przydaje się do przenoszenia tabletu. Pewnie większość z Was przez pierwsze dni, do pierwszej ryski, uważa na tablet, a później to już idzie. Przynajmniej ja tak mam…

Wracając jednak do tematu. Co dostaniemy w pudełku? Użytkownik może liczyć na tablet internetowy Colorovo CityTab Lite 7″ 2.2, ładowarkę, przejściówkę do kontaktu, kabel USB oraz kilka papierków (w tym karta gwarancyjna).

Zobacz także: Tablety Colorovo CityTab Lite. Tanie i funkcjonalne. Przegląd trzech modeli

rawidłowe działanie tabletu Colorovo CityTab Lite 7″ 2.2 ma zapewnić 2-rdzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1.5 GHz oraz 1 GB RAM. Z kolei wbudowana pamięć wynosi 8 GB. Jednak można skorzystać z microSD. Urządzenie wyróżnia się ekranem 7″ o rozdzielczości 1024×600 pikseli. Interfejs zapewnia system operacyjny Google Android. W obudowie skrywa się także moduł WiFi oraz wejście jack 3,5 mm.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz