0

HTC T1 z Android L i NVIDIA Tegra 1

HTC T12 koncept

fot. Hasan Kaymak

Firma HTC już w sumie dawno nie pokazała żadnego tabletu, ale według wcześniejszych plotek mają w planach dwa modele. Może jednym z nich będzie tablet HTC T1 z układem NVIDIA Tegra 1, ale także z systemem operacyjnym Google Android L.

Niewykluczone, że oprócz HTC T1 pojawi się jeszcze HTC T7 oraz HTC T12. Jednak na razie pojawiły się plotki o modelu HTC T1, który ma być po prostu Google Nexus 9. Na premierę tego urządzenia już czekamy i czekamy…

Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, to nowy HTC T1 będzie pracował pod kontrolą układu 64-bitowego NVIDIA Tegra K1, który ma zapewnić sprawne funkcjonowanie wszelkich usług. Dodatkowo będzie aż 4 GB RAM, możliwe? Aż jestem ciekaw, czy to zostanie wykorzystane w praktyce. W obudowie umieszczono kilka przydatnych modułów – NFC, GPS, 3G oraz LTE.

Zobacz także: HTC T12. Koncept tabletu. Czy to konceptem można nazwać?

Z kolei obiektyw aparatu fotograficznego ma zostać dostarczony przez Sony, dokładnie ma to być matryca 8 Mpix z możliwością nagrywania filmów. Obok aparatu pojawi się dioda LED. Natomiast z przodu miałaby się pojawić kamera 1.6 Mpix do wideo rozmów oraz selfie.

źródło: news.softpedia.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz