0

iPad Air 2 z TouchID ?

iPad Air 2 ?

Chiński portal pbhz opublikował zdjęcia iPada Air 2. generacji, opierając się na tych zdjęciach możemy spekulować, że zostanie on nieco odchudzony oraz zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych – Touch ID, znany nam już z iPhone’a 5S.

Na drugim zdjęciu widać wizualne porównanie wspomnianego iPad’a z iPhonem 5S na którym widać, że obudowa iPad’a jest cieńsza od iPhone’a który mierzy 7,6mm grubości. Zatem czy nowy iPad Air 2 będzie cieńszy od dostępnego aktualnie w sprzedaży Air’a, który mierzy 7,5mm ? Wydaje się to być bardzo prawdopodobne patrząc na konkurencyjny, najnowszy tablet Samsunga Galaxy Tab S który mierzy jedynie 6,6mm grubości czy Sony Xperia Z2 mierzący zaledwie 6,4mm, możemy wnioskować zatem, że Apple nie będzie dłużny konkurencji i odchudzi w grubości swoje przyszłe dzieło.

iPad Air 2 ?

Poza TouchID i cieńszej obudowy przyszłego iPad’a spodziewamy się wyposażenia go w procesor A8 oraz lepszego aparatu. Premiery nowego iPada spodziewamy się jesienią tego roku, pozostaje nam zatem jeszcze trochę poczekać na oficjalne dane techniczne.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Wojciech Walczak

Geek. Gadżetomaniak, miiłośnik nowych technologi. Użytkownik i miłośnik Apple ale Android nie jest mu obcy.