0

Rozpakowujemy tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE [wideo]

Korzystając z weekendowej promocji jaką Samsung przygotował dla swoich klientów, postanowiłem nieoczekiwanie nabyć czołowy tablet Samsunga, jakim jest Galaxy Tab S 8.4 w kolorze Titanium Bronze, czyli po prostu nazywanej u nas wersji brązowej. Zdecydowałem się również by posiadał modem 3G/4G LTE.

Może na początek kilka słów o promocji przygotowanej przez Samsunga. W dniach 8-10 sierpnia 2014 odbyła się promocja, w której zakupić można było w wyjątkowej cenie niniejszy tablet w niezwykłej promocji -50%. Zakupu można było dokonać w wielu sklepach, m.in Brand Store Samsunga, Komputronik, X-KOM, Agito, MediaMarkt, Saturn i innych. Niestety pula promocyjnych tabletów i ogromne zainteresowanie spowodowało, że tablet w wyjątkowej promocji okazał się już nie możliwy do zakupu pierwszego dnia około południa a wręcz część zamówień została anulowana. Mi natomiast udało się zakupić promocyjny tablet jeszcze przed południem, w wyjątkowej cenie.

Postanowiłem na początek nagrać Unboxing tego urządzenia przedstawiający, co producent przewidział nam dać z tabletem. Niestety jest tego niewiele. Mianowicie wraz z urządzeniem otrzymaliśmy jedynie kabelek do ładowania i synchronizacji z PC, ładowarkę oraz instrukcję obsługi wraz z kartą gwarancyjną. To wszystko w estetycznym pudełku emitującym drewno, które znane już jest z pozostałych urządzeń producenta.

Samsung Galaxy Tab S dostępny jest w dwóch wersjach 8.4″ oraz 10.5″, do wyboru z wbudowanym modemem LTE lub bez modemu oraz w dwóch wersjach kolorystycznych, brązowej oraz białej.

Aktualne ceny urządzenia uzależnione są od wybranej wersji (12 sierpnia 2014):

  • Galaxy Tab S 8.4 bez modemu: 1599 zł,
  • Galaxy Tab S 8.4 z modemem LTE: 1999 zł,
  • Galaxy Tab S 10.5 bez modemu: 1899 zł,
  • Galaxy Tab S 10.5 z modemem LTE: 2299 zł.

Zachęcam do obejrzenia Unboxingu i zadawania pytań, na które, z miłą chęcią odpowiem. Pierwsze wrażenia z użytkowania powinny pojawić się już wkrótce, natomiast pełna recenzja pojawi się za około dwa tygodnie.

Galaxy-Tab-S-8.4

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Wojciech Walczak

Geek. Gadżetomaniak, miiłośnik nowych technologi. Użytkownik i miłośnik Apple ale Android nie jest mu obcy.