5

X-kom.pl zrealizuje wszystkie zamówienia Samsunga Galaxy Tab S. Brawo!

Samsung Galaxy Tab S 8.4 i 10.5W poprzedni piątek firma Samsung nagle zorganizowała promocję związaną z sprzedażą tabletów internetowych Samsung Galaxy Tab S w e-sklepach. Szybko jednak okazało się, że zainteresowanie przerosło wszelkie oczekiwania i sporo zamówień anulowano. Jednak sklep X-kom.pl zamierza zrealizować wszystkie imienne zamówienia. Miły gest!

Promocja wystartowała rano, a już praktycznie po godzinie nie było już dostępnych egzemplarzy w promocji. Sklepy internetowe zaczęły wysyłać informacje do swoich klientów, że ich zamówienia są anulowane. Powód był bardzo prosty – stany magazynowe, a raczej promocyjne sztuki, zostały wyczerpane. Systemy informatyczne nie były w stanie w odpowiedni sposób zliczać zamówienia. Okazało się, że już dawno nie było dostępnych sztuk, ale na stronie była całkowicie inna informacja.

W tej chwili tylko sklep internetowy X-kom.pl chce wyjść z twarzą z tej całej sytuacji. Przedstawiciele e-sklepu poinformowali, że każdy Klient, który dokonał imiennego zamówienia na jeden z tabletów Samsung GALAXY Tab S w ramach piątkowej promocji, otrzyma możliwość zakupu zamówionego przez siebie sprzętu w promocyjnej cenie. Każdy klient osobiście dostanie informacje od sklepu, ale nie wiadomo dokładnie kiedy. Pracownicy będą kontaktować się osobiście. Z pewnością zależy od tego kiedy będą mieli dostępne sztuki, aby sprzedać je w cenie z piątku.

Stany magazynowe tabletów Galaxy Tab S mają zostać uzupełnione nieprędko – za 3-4 tygodnie.

Jestem naprawdę miło zaskoczony, ż sklep internetowy X-kom.pl postanowił wyjść z całej sytuacji z twarzą. Według mnie teraz inni gracze powinni iść ich śladem. Oczywiście dla X-komu nie jest to łatwa sytuacja, ponieważ nie wiem czy zrezygnują z marży, czy po prostu Samsung dał im więcej sztuk, ale tak czy siak brawa! Marketingowo X-kom.pl wygrał mistrzostwo świata, zgadzacie się?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

 • as

  Brawo X-KOM. Niech się inni uczą.

 • Gerrek

  raczej nie, pewnie udało im się jakoś to skalkulować możę zwrotki z anulowanych zamówień gdzie ludzie zamawiali więcej sztuk zostały… ja swojego mam do odbioru w komputroniku mimo ze początkowo też był problem ale sprzęcik jest 😀

  • fjjcfgjvxbj

   Ja tez mam!

   • Somoon

    Ja swoje zamówienie mam w realizacji, pewnie też będą jakieś dodatkowe dostawy jak się samsung ogarnął że dali trochę za mało sprzętu :-)) po weekendzie przedzwonię do bok’u komputronika i sprawdzę co i jak.

 • To się nazywa profesjonalne podejście do sprawy 🙂 klienci na pewno to docenią.