0

LG G Pad 8.0 wkrótce u polskich operatorów

LG-G-Pad-8

LG G Pad 8.0, to niewątpliwie kolejny ciekawy tablet o modnej ostatnio przekątnej 8″. G Pad na dniach powinien pojawić się w sprzedaży, a od września wersja z wbudowanym modemem LTE będzie dostępna u polskich operatorów sieci komórkowych, więc jeśli planujecie zakup mobilnego internetu lub kończy wam się umowa, a planujecie zakup tabletu ta oferta może okazać się atrakcyjna.

LG G Pad 8.0 o wymiarach 210.8/124.2/9.9 mm i wadze 344 gramów wyposażony ma być w wyświetlacz IPS o przekątnej 8″ i rozdzielczości 1280×800 pikseli, sercem tabletu będzie czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon, taktowany zegarem 1,2 GHz, 1GB pamięci RAM, 16GB pamięci z możliwością rozbudowy za pomocą karty microSD, producent wyposaży swoje urządzenie również w Bluetooth, Wi-Fi, aparat główny 5mpx oraz przedni do wido-rozmów 1,3mpx, baterię w jaką producent postanowił wyposażyć urządzenie będzie miała pojemność 4200mAh. Tablet pracował będzie pod kontrolą systemu Android w wersji 4.4 KitKat i będzie obsługiwał funckę LG Knock Kode, QPair 2.0, Smart Keyboard.

Urządzenie nie wątpliwie może okazać się ciekawym rozwiązaniem dla osób, które nie oczekują specyfikacji z najwyższej półki, a tablet wykorzystają głównie do przeglądania internetu, oglądania filmów, pisania maili, jak również korzystania z aplikacji i grania w średnio wymagające tytułu.

Cena urządzenia na tą chwilę nie jest jeszcze znana.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Wojciech Walczak

Geek. Gadżetomaniak, miiłośnik nowych technologi. Użytkownik i miłośnik Apple ale Android nie jest mu obcy.