0

Samsung Galaxy Tab S 8.4 pierwsze wrażenia [wideo]

Tak jak wcześniej obiecałem, że pojawi się wideo z pierwszymi wrażeniami z używania Taba S, tak dzisiaj postanowiłem je wam zaprezentować.

W skrócie postaram się opisać również te pierwsze wrażenia w kilku kategoriach.

Wygląd zewnętrzny:

Co do wykonania, nie powinniśmy mieć nic do zarzucenia, tablet wykonany jest poprawnie, ze stosunkowo dobrych materiałów, chociaż panel tylny wykonany jest z plastiku ale ten jest dobrze spasowany, nie ugina się pod wpływem nacisku palca, uważam że nie powinniśmy mieć nic do zarzucenia producentowi w tej kwestii. Wyświetlacz niestety strasznie się „palcuje” i często musimy sięgać po ściereczkę.

Wyświetlacz:

Wyświetlacz o dużej rozdzielczości wykonany w technologi Super AMOLED zrobił na mnie niesamowite wrażenie, kolory są bardzo ostre, według mnie można uznać je nawet za zbyt ostre, kolory wydają się być przez to przesadzone i nienaturalne, ale pomimo tego wyświetlacz robi bardzo pozytywne wrażenie.

System:

System jak również nakładka systemowa Touch Wizz raczej nie powodują przycięć, czy zbyt wyraźnych spowolnień, wszystko działa płynnie, według mnie na tą chwilę nie ma czego się czepiać. Sam system Android jest oczywiście kwestią gustu, nie chce w tym miejscu go porównywać, on po prostu ma swój styl i myślę, że w tym urządzeniu ten styl pokazuje chociaż wolałbym gdyby pokazywał swój styl bez Samsungowych nakładek 😉

Czytnik linii papilarnych:

Według mnie czytnik linii papilarnych jest póki co w tym urządzeniu niedopracowany, ja rozumiem to jest nowość w tabletach i smartfonach ale Samsung mógł dłużej nad tym popracować zanim zaczął umieszczać go w swoim sprzęcie. Na moje nerwy, to nie jest, może wkrótce do niego wrócę, może jakaś aktualizacja poprawi jego funkcjonalność, zobaczymy – na tą chwilę czytnik w moim przypadku pozostaje wyłączony.

Obsługa sieci komórkowych:

Tablet w wersji z modemem LTE wyposażony został w slot na kartę SIM a dokładniej micro SIM. Internet poprzez te złącze działa bez problemów, wręcz jestem w stanie powiedzieć, że działa lepiej niż w innych urządzeniach – dobrze zbiera zasięg. Wykonywanie połączeń bo i z tej opcji możemy korzystać działa raczej poprawnie, podobnie również wysyłanie wiadomości SMS.

Aparat:

Zdjęcia są według mojej oceny przeciętne. W pomieszczeniach poradzi sobie ale zdjęcia te nie są najwyższej jakości, na dworze radzi sobie o wiele lepiej. Dioda doświetlająca działa poprawnie chociaż zdjęcia wykonane w nocy są raczej słabe. Oryginalna aplikacja Aparatu która znajduje się w urządzeniu jest przejrzysta i czytelna wszystko możemy ustawić w łatwy sposób a tych opcji i ustawień jak naprawdę wiele

Zachęcam do obejrzenia mojego filmu jak również do zadawania pytań. Wkrótce pojawi się również recenzja tego urządzenia, wtedy też dokładnie przyjrzymy się temu urządzeniu.

Kliknij i zobacz rozpakowanie, unboxing Taba S!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Wojciech Walczak

Geek. Gadżetomaniak, miiłośnik nowych technologi. Użytkownik i miłośnik Apple ale Android nie jest mu obcy.