0

Aplikacje Onetu pojawią się na produktach Prestigio

Prestigio tabletyFirma Prestigio doszła do porozumienia z serwisem internetowym Onet.pl i dzięki temu już niedługo na smartfonach i tabletach Prestigio zadebiutują aplikację informacje Onet Sport, Biznes.pl, Onet News, Onet Pogoda oraz kanały VoD Onet i VoD Bajki.

Onet Sport to serwis dedykowany aktualnym wydarzeniom ze świata sportu. Portal Onet Pogoda dostarcza informacji meteorologicznych. Można w nim także podglądać aurę w różnych miejscach Polski, dzięki transmisji z kamer rozlokowanych w całym kraju. Biznes.pl to z kolei jeden z portali informacyjnych opisujących bieżącą sytuację gospodarczą w kraju i na świecie. Dzięki Onet News mamy dostęp do najważniejszych wydarzeń kulturalnych, trendów w modzie, technologii. Kanał VoD Onet proponuje filmy, seriale i programy dokumentalne „na żądanie”. VoD Onet Bajki to dydaktyczna pomoc dla każdego zatroskanego rodzica. Starannie wyselekcjonowane kreskówki i familijne kino dostarcza bezpiecznej rozrywki dla najmłodszych widzów.

Pod koniec sierpnia aplikacje powinny się pojawić w formie aktualizacji oprogramowania. Co sądzicie o tych dodatkach? Dobry pomysł? Według mnie na pewni nie zaszkodzi. Bardzo często czytam wiadomości na Onecie, więc te aplikację mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz